LuckaH2 LuckaH2 komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Hodně silný příběh! Manžel se mě taky ptal co se děje, když jsem hystericky brečela se čtečkou v ruce...Ta představa, že se tohle stane milovanému člověku a on už nebude chtít dál žít je strašná, na druhou stranu, když se zamyslí člověk, že by se to stalo jemu...Nedoporučuju číst slabým povahám. Ale krásné, krásně dojemné a člověk si u toho drsně uvědomí hodnoty....

17.03.2014 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Nejlíp to vystihle Meg Rayen v Lásce přes internet - i když knížku čtu po několikáte, vždy mám mrazení jestli se sl.Bennetova a pan Bingley dají dohromady:-) je to odpočinková klasika pro bolavé srdce, co pohladí a dá pousmání na rtu!

28.02.2014 5 z 5

Jantarová komnata Jantarová komnata Steve Berry

tahle se mi ods berryho moc nelíbila, některé části jsem nechápala a asi mě neoslovilo ani prostředí ani postavy....

20.02.2014 2 z 5

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

take pro me pozitivní, že nebyl Langdon, ale jen ženská hrdinka. Zajímavé prostředí a mnoha zajímavých informací o kodovaní, fungování internetu a pro mě fascinujících věcí kolem toho!

20.02.2014 5 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

akční kniha, která nutí čtenáře sledovat děj, ale zároven přemýšlet o náboženství a historii, do toho jiskření mezi hrdiny. Pro mě ideální kombinace na čtení:-)

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

líbilo se mi nejvíce s joonou:-) i když vím, že ne všichni souhlasí. Nápad perfektní, originální podle fotky poznat, kdy se to stalo a proč:-) za mě 100%!!!

Původ Původ J. T. Brannan

Ano, také jsem několikrát přemýšlela jestli hrdinové jsou james bond a nesmrtelní...nicméně je pravdou, že indiáni ( a nejen oni) se tak dokážou vycvičit, vytříbit smysly, souznění s přírodou, tmou, že některé věci se zdají nereálné nám, co jsou zamčení doma. Některé pasáže by si podle zasloužili více vysvětlení, toho jak to je vše propojené. I přes nedokonalosti jsem byla napjatá a zvědavá, co přijde dalšího. O to víc jsem byla zaskočena z konce...čekala jsem jiný happy end;-)

20.02.2014 4 z 5

Rusko sužuje pandemie Rusko sužuje pandemie Jana Vagnerová

Dobře čtivá kniha! Mě uchvátila - prostředí Ruska, nedobrovolné "dobrodružství" hrdinů, vlastní zamyšlení, co bych v takové situaci dělals, o koho bych se snažila postarat, jaké má člověk dno...troch otevřený konec, ale pokračování neočekávám.