lucinka84 lucinka84 komentáře u knih

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Kniha mě úplně dostala. Nevím, jestli je to i tím, že jsem ji četla těsně před Vánoci, ale jsem z ní nadšená.

22.12.2018 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Ten konec mi přišel moc uspěchaný. Pár posledních kapitol by chtělo víc rozepsat, aby to bylo napínavější.

10.09.2020 4 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Nuda. Nuda.

02.01.2019 2 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Co ten konec? Potřebuji další díl!!!

15.12.2023 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Ach jo. Tak jsem se těšila, že se budu bát a nic.

04.10.2020 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Skvělá oddechovka.

25.08.2019 5 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Podle obyvatel městečka je Tilly jediná ta špatná, ale to co oni provedli jí raději "zapomněli". Trest si zasloužili. Mě kniha bavila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

02.05.2019 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Skvělá oddechovka.

11.09.2020 5 z 5

Zakletý v čase Zakletý v čase Audrey Niffenegger

Upřímně řečeno, čekala jsem uplně něco jiného. Zbytečně dlouhé. Místy jsem se nudila. Za mě je kniha zklamáním.

06.10.2019 3 z 5

Byla to první kniha od této autorky a asi i poslední. Narazila jsem na ni náhodou v knihovně. Říkala jsem si, že snad nebude vadit, když jsem nepřečetla předchozí díly. Z počátku jsem byla nadšena, ale pak to opadlo a začala jsem se nudit. Ty dlouhé nudné pasáže. Musela jsem se nutit, abych ji vůbec dočetla.

04.11.2018 3 z 5

Stmívá se dřív Stmívá se dřív Sabina Zelená

Na jednu stranu jsem chtěla vědět, jak to s Hynkem a Sabinou dopadne, na druhou jsem si to musela dávkovat po menších částech, protože je to moc smutné. Líbí se mi střídání kapitol z pohledu obou postav.

29.10.2019 4 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

První díl se mi líbil. Nemohla jsem se odtrhnout. Ale byl zbytečně dlouhý. Těším se na pokračování.

06.10.2019 5 z 5

Jidáš Jidáš Astrid Holleeder

Žasnu jak jeden člověk dokáže manipulovat s tolika lidmi a vzbuzovat v nich strach. Nejhorší na tom je to, že je to jeho vlastní rodina. Jednu hvězdičku ubírám za to přeskakování času.

31.03.2019 4 z 5

Dům stínů Dům stínů Dean Koontz

Těšila jsem se na horor, ale byla jsem zklamaná. Zbytečně dlouhé. Ztráta času.

30.10.2019 1 z 5