Lucik38 Lucik38 komentáře u knih

Heatová a žhavá odhalení Heatová a žhavá odhalení Richard Castle

Skvělá kniha,viděla jsem již několik sérií Castla.Prostě skvělé detektivky.Doporučuji jak knihu,tak i seriál :)

03.03.2016 5 z 5

Heatová a vlna žáru Heatová a vlna žáru Richard Castle

skvělá kniha,zbožňuji ten seriál :D

07.02.2016 5 z 5

Jarní měsíc Jarní měsíc Sophie Audouin-Mamikonian

Kniha se mi moc líbila.Skvělý příběh,doufám,že bude pokračování.Zprvu jsem myslela, že Indiana je holka :D

23.01.2016 5 z 5

Zpovědi podezřelé Zpovědi podezřelé James Patterson

Kniha se mi moc líbila.Velmi zvláštní rodina,musím přiznat.Konec mi přišel neuplný a zajímalo by mě co se stalo s Mattym.Doporučuji :)

16.01.2016 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Zaujala mě obálka,ale kniha se mi vůbec nelíbila.Přišlo mi to jako kopie jiné knížky,nebudu jmenovat.A moc mi vadilo,že je Eleně teprve 8.Mě kniha opravdu vůbec nebavila :(

16.01.2016 odpad!

Jantarové oči Jantarové oči Jaroslav Monte Kvasnica

Musela jsem si ji přečíst,protože mám staršně ráda vlky.Kniha byla úžasná

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Nejlepší z odkazu dračích jezdců.Nejvíc mě chytla ta část kdy Eragon se Safirou byli na Vroendgardu a bitva s Galbatorixem.Moc mě zajímá jestli se Paolini ještě do svého světa vrátí a bude psát o Nasuadě nebo někom jiném,jak psal v poděkování.Konec mi přošel hrozně smutný.Škoda že to nemá pokračování,byla by zajímavá kniha o budování toho dračího sídla :D zkrátka odkaz dračích jezdců jsou jedny z nejlepších knih,které jsem kdy přečetla.Několikrát jsem se ke knihám vrátila a přečetla je znovu.Doporučuji.

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Moc mě nebavily bitvy,přišli mi dlouhé a nudné.Pořád mě překvapuje bylinářka Angela,skvělá postava,ale nejvíc se mi líbili
draci,Brom,Arya a Eragon :DVelmi zajímavá výroba Eragonova meče.jako pokračování dost dobré

Eldest Eldest Christopher Paolini

Super nápad se střídáním dějových rovin.Nejvíc jsem se těšila až Roran zjístí,že je Eragon jezdec a až se zase shledají.Velmi mě překvapilo že je naživo ještě další drak.Naprosto skvělé pokračování Eragona

Eragon Eragon Christopher Paolini

skvělá kniha,strašně mě chytla.Přečetla jsem ji za 3 dny (od té doby už přečteno 9 x) a nemohla jsem se dočkat dalšího dílu.Film podle mého naprosto zkazili.Spisovatel má bujnou fantazii,vymyslel naprosto dokonalý svět.Moc se mi líbí elfové a trpaslíci a skvělý nápad s tím starověkým jazykem.Opravdu povedená kniha

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

kniha se mi moc líbila,už jen proto že ji Ch.Paolini popsal jako jednu z nejlepších knih o dracích jakou kdy četl

14.01.2016 4 z 5