luciefeix luciefeix komentáře u knih

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

zatim nejslabší kniha od táni

12.12.2017 3 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou Laurelin Paige

závěr mě už nebavil stále o ničem a dokola

12.12.2017 1 z 5

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Lauren Oliver

Konec jsem uhádla celkem brzo . Čekala jsem jiné vyuzlení . Připomínalo mi to knihu Nocte a díky tomu to ztratilo body .

27.11.2017 2 z 5

Podle pravidel Podle pravidel Joanna Bolouri

Líbil se mi humor hlavní hrdinky . Řídit se všemi pravidli doslova podle mého nefunguje ale na každého platí něco jiného .

27.11.2017 3 z 5

Všichni jsme hleděli vzhůru Všichni jsme hleděli vzhůru Tommy Wallach

potenciál tam byl ale vůbec jsem se nezačetla a postavy my splívali za mě ztráta času

27.11.2017

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

bohatý hrdina a chudá dívka , téma se stalkingem je zajímavě pojato , bavilo mě to

08.11.2017 4 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Už od začátku mě bavil nápad zamilovat se do pornoherce . Mělo to štávu , smysl pro humor . Důkaz jak jeden víkend vám může změnit život . Hrdinové sympatičtí . Příběh vyprávěn z obou pohledů.

08.11.2017 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Další kniha bez nějakého zaujetí . Nezajímaví hrdinové . Nemělo to štávu . Kniha je vyprávěna z obou úhlů.

08.11.2017 2 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

čtivé , napínavé a plné překvapení

08.11.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

nic moc chvíli dobré a stale jsem cekala co za waau konec to bude mit ale takovouhle sračku sprominutím a pitomost stupidní jsem opravdu necekala .. Lidi co na tokový stupidite muzete rozdýchávat ? ja maximalně to jak tohle muze někdo tak dobre propagovat jelikoz propagaci má kniha na 1 .

20.10.2017 2 z 5

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

Mě ten styl Amandy nesednul . Druhý pokus a opět hrůza . Nedá se do toho začíst nemá to šmrnc . Pokus o moderní pojetí Romeo a Julie ale výsledek katastrofa.

07.10.2017

Čekala jsem více příběhu o kavárně a knížkách než ženu která nic neumí ..

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Klasická romantárna . Mělo to příběh . Točilo se to kolem obnovení důvěry mezi dvouma hrdinama .

Matkou ze dne na den Matkou ze dne na den Rowan Coleman

čekala jsem něco více

13.09.2017 2 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

kniha nebyla nic pro mě , zmatečné a kapitoli na preskacku

13.09.2017 1 z 5

Tajné sestry Tajné sestry Amanda Quick (p)

blbost , nebavilo mě to , nemohla jsem se začíst a nezáživné , čekala jsem něco více napínavého , vyprávěno z několika pohledu

31.08.2017

Andělské rady pro šťastný život Andělské rady pro šťastný život Doreen Virtue

pro mě už v tomhle tématu sečtelou kniha neprinesla nic moc nového a nebyla tak poutavá jako jiné

17.08.2017 3 z 5

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

na tuto autorku si prostě nemůžu zvyknout :( nějak mi nesedí a její knihy mi přijdou takové tlachání o ničem , nic moc vykreslené postavy , asi ji vzdávám a už od ni nic číst nebudu . Vasilková to je jiné kafe

01.08.2017 1 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Připomínalo mi to serii Vášnivý kdy se všichni opilí vemou ve Vegas . Sladké řečičky se mi nelíbili ale jako oddechovka super . Jediné + bylo že se kniha odehrávala z části v Monterey kde je strašně krásně a sama jsem tam jednou byla na dovolené a přes kopec chytá jedna mediátorka od Meg Cabot duchy :-P

01.08.2017 3 z 5

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman