luciefeix luciefeix komentáře u knih

Sextenze Sextenze Jan Krůta

knihu jsem nedočetla, styl psani příšerný, vůbec jsem se nemohla začíst , obálka krásná ale jinac hruza

21.08.2013 1 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Kniha me moc nezaujala . opet ztenčená verze Odstínů , proč každý erotický román musí mít uspesného muze? to snad obycejný lid nesouloží??

19.08.2013 1 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Dříve jsem viděla film tak jsem se do knihy také musela pustit :) Velice mě překvapila svou kvalitou . Příběh rozmazleného kluka který se uplně změní a zakuzí že je život těžký a nejde jen o vzhled . Doporučuji :)

13.08.2013 4 z 5

Fucking Berlin: Studentkou i prostitutkou Fucking Berlin: Studentkou i prostitutkou Sonia Rossi

Me se kniha libila , dobre popisuje práci v bordelu a tezký dvojí život .

13.08.2013 3 z 5

Příjemná kniha která je z pohledu minulosti a pritomnosti

07.08.2013 3 z 5

Jednou za život Jednou za život Simona Monyová (p)

Kniha me vubec nezaujala

07.08.2013 1 z 5

Jak dokázat lásku Jak dokázat lásku Meg Cabot

Typická romance od Meg .Mám ji tak moc ráda :) lehké příjemné čtení u kterého se člověk zasměje a má krasné ilustrace

31.07.2013 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Druhý díl mě velice překvapil.. bylo tam méně sexu! (konecne ) melo to nejakou hlavu a patu :-) Eva je videt ze neco ma v hlavě a neni naivka a slepice. tesim se na treti dil

28.07.2013 3 z 5

Sex v Praze Sex v Praze Jana Collins

absolutně jsem nepochopila o čem kniha byla! Kentaur a jeho pasení v parku?? Zaseknuté gynekologické zrcadlo?? coto sakra bylo??

23.07.2013 odpad!

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Opravdu velká podobnost s 50 odstínama. Jináč čtivé . Má to mín stránek :)) Žádný zázrak ani propadák .

22.07.2013 3 z 5

Kokain - Temná pouť do vlastní minulosti Kokain - Temná pouť do vlastní minulosti David Carr

Není to klasická drogová knížka.Vyprávění a pátrání novináře o jeho životě.Scén typu jehla kolovala tak jsem si pichnul taky . Se nedočkáte.

21.07.2013 3 z 5

Odhalení Odhalení Melissa de la Cruz

opět se to táhlo a děj celkem o ničem. Zas napínavý konec ale :)

16.07.2013 3 z 5

Spící tajemství Spící tajemství Melissa de la Cruz

poslední díl je nejlepsi?? kdo to kdy videl :)) asi si koupim i ten posledni :D

16.07.2013 3 z 5

super kniha ktera vas chytne a lamete si az do konce hlavu kdo to asi je a jak to zkonči :)

16.07.2013 5 z 5

Amy, má dcera Amy, má dcera Mitch Winehouse

zajímavá kniha.Jen mi nepřijde že toho tolik Amy dokázala, stale si jen uzivala a měla svoje problemi.Opravdu obdivuju jejiho otce ktery byl schopny litat za ni po celem svete a tahat ji z jejich neplech....jemu patří velký obdiv !

11.07.2013 3 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

todle bylo opravdu šlápnutí vedle

09.07.2013 odpad!

Princezná pozýva na Vianoce do Genovie a na hodiny dvorskej etikety Princezná pozýva na Vianoce do Genovie a na hodiny dvorskej etikety Meg Cabot

proc toto nevyslo i česky??

03.07.2013

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

lepší než první díl :)

03.07.2013 4 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

příjemná čtivá kniha :)

29.06.2013 5 z 5

Deník pro mého psychiatra Deník pro mého psychiatra Lenka Teremová

opět příběh z psychologického přesla :)))

25.06.2013 3 z 5