lucie2952 lucie2952 komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

Úžasná kniha. Neuvěřitelně mě vtáhla do děje. Autorka skvěle píše. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Četla jsem a četla. Když Tess byla naštvaná na Hardina, tak já taky. Když se do něj zamilovala, tak já taky. Prožívala jsem s hlavní postavou všechno. Jdu se vrhnout na druhý díl a snad se do něj zamiluju jako tady do tohoto dílu.
Jinak jméno Hardin mi ze začátku vadilo. Ale za chvilku jsem si zvykla a už si nedokážu představit, že by tam bylo jiný jméno.

27.03.2017 5 z 5

Tady a teď Tady a teď Ann Brashares

Suprová oddychovka. Přečteno za 4 hodiny :)

22.03.2017 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Nuda, nuda a nuda. Horší jak první díl

16.03.2017 odpad!

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Nádherná kniha, která se čte úplně sama. Klidně bych si jí znovu přečetla :)

15.03.2017 4 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Super kniha. Ale za ten konec bych vraždila, když není přeložen tŕetí díl

15.03.2017 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Nechápu co se každýmu na té knize líbí... Podle komentářů jsem čekala knihu od které se neodtrhnu a budu jí milovat... No jsem teda zklamaná. Děj se strašně táhnul, nudné dialogy o ničem a Gwendolyn mi místy lezla na nervy. Měla jsem dost problém se do knihy začíst a místy jsem přeskakovala stránky. Sem tam to sice bylo napínavé a trochu vtipné. Ale číst knihu bylo utrpení. Mám i druhý díl a vůbec nemám chuť se do něj pouštět..

15.03.2017 odpad!

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Úžasná kniha. Četla se úplně sama a pořád se tam něco dělo :)

02.03.2017 5 z 5

Dnem i nocí Dnem i nocí Gwen Hayes

Suprová kniha. Čte se úplně sama. Strašně se mi líbí ta chemie mezi Theiou a Hadenem ♥ Autorka dobře vymyslela podsvětí a strašně dobře píše :)

15.02.2017 5 z 5

Láska přemůže i smrt Láska přemůže i smrt Meg Cabot

Kniha se četla úplně sama. Za poslední dobu nejlepší série ♥

10.02.2017 5 z 5

Mělas to vědět Mělas to vědět Jean Hanff Korelitz

Jak toto může být bestseller? Div jsem se neukousala nudou. Co mi je potom jak jsou všichni lidi na večírku oblečení? Jak vypadá škola? U 80 stránky jsem to vzdala. Díky bohu, že stála jen 90kč!

05.02.2017 odpad!

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Nejlepší kniha co jsem kdy četla. Celou dobu jsem si myslela, že vím kdo je vrah, ale na konci jsem byla překvapená, že je to někdo jiný. Napínavé čtení od začátku do konce. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Přečteno jedním dechem.

30.01.2017

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Kniha se četla úplně sama. Autorka skvěle píše. Nemůžu se dočkat až mi příjde druhý díl, hned se na něj vrhnu :)

25.01.2017 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Úžasná knížka. Strašně mě bavila. Scény s Violet a Kasparem byly boží ♥ Jen konec mě trochu zklamal. Strašně urychlenej. Chtělo by to pokračování..

26.10.2016 4 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Nejlepší kniha kterou jsem kdy četla. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči. Žádné nudné scény se nekonaly. Napětí od začátku do konce.

20.10.2016 5 z 5

Až na konečnou tmy Až na konečnou tmy Jonathan Greene

Kniha mě hodně bavila. V americe už dávno mají druhý díl a u nás pořád nic :(

20.10.2016 4 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Celá série mě bavila, jen tenhle díl mi přišel o něco nudnější. Až ke konci se to teprve pořádně rozjelo. Konec byl moc uspěchaný. Autorka se mohla více rozepsat. Jinak celá série byla úžasná a hltala jsem knihy jedním dechem.

16.10.2016 4 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Skvělá kniha. Děje daleko lepší než v první dílu. :)

24.09.2016 4 z 5