Dnem i nocí

Theia nechápe, proč se jí o Hadenovi zdálo ještě před tím, než ho potkala ve škole, a proč s ním v tom snu navštívila večírek s kostrami a hudebníky bez tváří. Brzy ale zjistí jedno – že tomu krásnému klukovi, s nímž ve svých snech i nadále pravidelně navštěvuje děsuplná místa, nakonec neodolá. Podlehne jeho přitažlivosti navzdory tomu, že už bude vědět, co je ve skutečnosti zač a že cena za to poznání bude vysoká – její duše....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/117815/dnem-i-noci-dnem-i-n-117815.jpg 3.7105

Dnem i nocí 1.

Fantasy
Vydáno, Baronet

Falling Under, 2011

Kniha Dnem i nocí

TerezaMondeková
25.11.2018

Miluju knihy s tématikou démonů, lásky, pekla a tahle kniha všechno splňuje. Ale jak se říká všechno má svá pozitiva i negativa. Nelíbilo se mi, jak se občas Haden choval. Jak ani nevím, jak to popsat... jako by pro to chování ani nebylo slovo, ale vadilo mi to jeho chování třeba s tou holkou v tom klubu a ještě se schválně díval na Theu.... Tohle mi vadilo a dělal to dost často. Ale od začátku mezi hlavními hrdiny byla chemie. A taky se mi moc líbila Hadenova temná aura. Takový tajemný, samotář, který ví, co chce, ale nemůže to mít.

Arte
23.06.2017

Tato kniha mě naprosto dostala. Byla mým prvním setkáním s tématikou "andělé/démoni" a naprosto mě zlákala na cestu tohoto tématu. Příběh je krásny, čtivý a napínavý. Opravdu doporučuji, pokud je někdo také příznivcem těchto témat.

Calla2002
09.06.2017

Strašně se mi to líbilo taková ododechovka čekala jsem že to bude blbý nebo mě to nechytne ale převapila mě a jsem moc ráda že jsem si to přečetla :-) DOPORUČUJU !!

lucie2952
15.02.2017

Suprová kniha. Čte se úplně sama. Strašně se mi líbí ta chemie mezi Theiou a Hadenem ♥ Autorka dobře vymyslela podsvětí a strašně dobře píše :)

mirkol
07.04.2016

Sice jsem nečekala nic extra, měla jsem to jen jako oddechovku, ale i tak... Styl psaní mi vůbec nesedl, kolikrát jsem si to v duchu upravovala...

vlkove
08.08.2015

Na knihu jsem se vrhla bez jakýchkoliv očekávání ale i přesto zklamala.
Nápad je originální ale to je asi vše. Hlavní postavy jsou nesympatické. Haden je nereálný hlavně svým vyjadřováním.
Čtivost nic moc, popravdě mi styl psaní nesedl. Měla jsem co dělat abych knihu neodložila.
Kniha je zbytečně rozvleklá, nemá žádný spád ani žádné napětí.
Obálka nepatří mezi nejhorší.
Druhý díl i přesto že ho mám doma si nepřečtu.
Knize dávám ★ hvězdu z toho důvodu že si myslím že existují i mnohem horší knihy. :)

maca5449
01.02.2015

Takový průměr. Chvílema se mi to zdálo dost přitažené za vlasy a příliš nevěrohodné. I přesto se mi kniha ve výsledku líbila.

Zmrzka
10.01.2015

Velice mě tahle kniha zaujala... Za den jsem přečetla více něz 180 stránek... :D Takže mi vydržela jen dva dny :) Opravdu super kniha!

podsvětí peklo láska démoni sny

Gwen Hayes
americká, 1970