lucie.8 Online lucie.8 komentáře u knih

Rudovlasá - Cesta čarodějky Rudovlasá - Cesta čarodějky Petra Neomillnerová

Když se na tuto knihu podívám zpětně, tak o čem to vlastně bylo? Neuvěřitelné množství sprostých slov mě při četbě spíš rušilo, než aby podtrhlo atmosféru. Celkově mám dojem, že se autorka snaží čtenáře šokovat naturalismem či nuzným životem ve středověkém fantasy světě. Ale bohužel už jsem přečetla hodně knih, kde se toho autor zhostil o mnoho lépe. Napříště se knihám od Petry Neomillnerové určitě vyhnu.

06.10.2014 2 z 5

V horách šílenství V horách šílenství Howard Phillips Lovecraft

Tolik opěvovaný Lovecraft mě dost zklamal. Povídky mi přišly lidově "na jedno brdo". Dobrá byla asi jen Volání Cthulhu. Myslela jsem, že se budu bát, ale bohužel. Na můj vkus strašně popisné.

10.09.2014 3 z 5

Údolí včel Údolí včel Vladimír Körner

Začátek docela nudil, ale teď jsem ráda, že jsem se přes něj prokousala do druhé části. Ta byla hodně dějová, tudíž daleko zajímavější. Postavy byly hodně dobře propracované - hlavně Armin.

14.08.2014 4 z 5

Oděv a zbroj vojáka ve středověku Oděv a zbroj vojáka ve středověku Gerry Embleton

Výborná inspirace na šití kostýmů pro šermíře.

23.06.2014 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Pěkná kniha, ale další díly se mí líbily více.

21.06.2014 4 z 5

Sestavte si rodokmen Sestavte si rodokmen Blanka Lednická

Pěkná pomůcka pro badatele po předcích.

21.06.2014 5 z 5

Útočiště Útočiště Robert Anthony Salvatore

Moc mě nenadchlo, že teď už je Drizzt stoprocentní klaďas. Přijde mi to prostě nereálné, každý má i špatné vlastnosti.

21.06.2014 3 z 5

Tato kniha mě docela nudila, moc popisné a málo děje.

21.06.2014 1 z 5

Jak jsem přispěl k Hitlerovu pádu / Já proti Rommelovi Jak jsem přispěl k Hitlerovu pádu / Já proti Rommelovi Spike Milligan

Výborná komedie, nejvíce mě dostala "ryba, která chutná jako seržant od Gestapa" :D

21.06.2014 5 z 5

Lhář 3 Lhář 3 Jakub Ćwiek

Výborná, čtivá kniha.

19.06.2014 5 z 5

Lhář 2 Lhář 2 Jakub Ćwiek

Ke Lháři jsem se dostala náhodou. V městské knihovně jsem zahlédla na knize věrné vyobrazení mého přítele (všechno sedělo: blond vlasy, cigáro, lennonky ...) a nad portrétem velký nápis LHÁŘ, to jsem si prostě musela půjčit.
Výborná kniha.

19.06.2014 5 z 5