luci2 luci2 komentáře u knih

Tři přání Tři přání Jude Deveraux (p)

Hezká kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Ze začátku bych sudičku vůbec nepotřebovala a kdyby v příběhu nebyla, tak by mi to nevadilo, neboť sudičku mohla nahradit kdejaká vzdálena příbuzná a na ději by se tolik nezměnilo. I tak se mi příběh Joce a Nellie velmi líbil, tak mi nezbývá nic jiného než ho doporučit.

14.12.2019 4 z 5

Svůdkyně Svůdkyně Jude Deveraux (p)

V tomto příběhu najdete všechno co očekáváte. Hravost, touhu a střeštěnost. Než jsem začala knihu číst, musím se přiznat, ze se mi do ni nechtělo, ale po par stránkách jsem byla rada, ze jsem po téhle knize sáhla. Doopravdy tam nechybělo nic co bych od tahovedleho příběhu neočekávala. Chris byla chytrá, kurazna a nebojacna, jenž věděla co chce. A Tynan byl kouzelne tajuplný hrdina, ktery velmi toužil, ale bal se. Jeho přirovnání, ze je Chris “ďábel v moc peknem balení” zcela vystihuje postavu Chris. Takže za mě mohu doporučit. Ikdyz tato kniha nebude patřit mezi mým pet top. Určitě se k ni někdy v budoucnu rada vrátím.

13.12.2019 4 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Jude Deveraux (p)

Hezky příběh, který mě až tolik nestrhl, ale i tak jsem rada, ze jsem ho přečetla.

11.12.2019 4 z 5

Věčnost Věčnost Jude Deveraux (p)

Nejprve se mi do příběhu nechtělo, ale rikala jsem si, ze je další v pořadí v sérii, a tak jsem se do neho pustila. Nevěřila bych, ze mě i přes počáteční naivitu Carrie upoutá a nadchne. Je trochu jiný než předešlé příběhy a tím je zajímavý, takže za mě, kdo máte tenhle žánr rádi vřele doporučuji.

05.12.2019 5 z 5

Horský vavřín Horský vavřín Jude Deveraux (p)

Musím se přiznat, ze když jsem si přečetla stručný obsah knihy, tak jsem si myslela, ze se mi tolik líbit nebude, ale opak byl pravdou. Líbil se mi příběh Ringa a Maddie, její tvrdohlavost a jeho urputnost. Skvěle vše zapadlo do sebe, i když jsem od prvopočátku věděla hlavní zápletku, i kdo za tím stojí, nevadilo mi to. Dokonce jsem na to čekala, ale nakonec dej byl lepší, než chyceni viníka, o kterém byla jen zmínka. Takže pokud někdo váha určitě doporučuji.

04.12.2019 5 z 5

Mstitel Mstitel Jude Deveraux (p)

Moc krásný příběh, u kterého se dobře pobavíte. Nemohla jsem se od něho odtrhnout a těším se až si ho znovu přečtu. Příběh je nápaditý, vtipný a nepostrádá napětí. Docela rada bych viděla Alexe oblečeného do atlasu s parukou. Už při té představě se usmívám. Takže za mě vřele doporučuji a kdybych mohla dat o hvězdičku víc určitě bych ji dala.

28.11.2019 5 z 5

Dědička Dědička Jude Deveraux (p)

Krásný příběh, který opravdu stojí za to si přečíst. Čistá láska Jamieho a Axie na Vás dýchá z každé stránky. Knížka nepostrádá vtip, ani důvtip. Dokonce mohu říct, ze závěr předčil veškerá má očekávání a jen jsem se rozplývala. Vůbec bych se nezlobila, kdyby autorka příběh ještě více rozvedla hlavně v epilogu, ale i tak jsem spokojena ;-) Četla jsem ji podruhé a určitě ne naposled!

23.11.2019 5 z 5

Panna a král Panna a král Jude Deveraux (p)

Nebyla to špatná knížka, ale jaksi mě tolik nenadchla. Myšlenka příběhu je hezká, ale domnívám se, ze mohla být lépe propracovana. Pak by byl dej a postavy více strhující. Většinou mám problém se od knihy odlepit, avšak u tohoto příběhu nebylo problém knihu odložit i na několik dnů. Autorka má určitě lepší díla než je bohužel toto, ale i tak jsem rada, ze jsem měla možnost si ho přečíst.

21.11.2019 2 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Příběh, který se mi líbil od začátku do konce. Poprvé nějak nejsem schopna říct co se mi na příběhu líbilo více či méně. Dej krásně plynul a vše zapadalo tak, jak mělo, a proto jsem z něho byla mile unešena. Dopisy, které si psali byli úžasné :-) U této knížky se nudit určitě nebudete ;-)

16.11.2019 5 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Příběh, od kterého jsem se opětovné nemohla odtrhnout a skoro jsem ho přečetla jedním dechem. Nic bych na něm nezměnila a moc se mi líbil. Cat a Leo byli charismatičtí a jejich slovní přenice okouzlující. Oblíbila jsem si fretku, která měla zálusk na podvazky guvernantky Cat, jeho tanečky i jeho předstírání, ze je pouhým límcem na kabátě. Může se to zdát banální, ale bez nej by příběh nebyl ono. Humor, důvtip a šarm na Vás dýchá z každé stránky. Proto mi nezbývá než říci, ze tento příběh všem vřele doporučuji přečíst.

14.11.2019 5 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Krásný příběh, kdy jak sám Harry řekl: “Princezna zachraňuje ničemu”. Na příběhu bych nic neměnila. Líbil se mi takový jaký byl. Musím říct, ze hoteliér Harry Rutledgei mi přirostl k srdci. A snaha jeho zaměstnanců dat Harryho a Poppy dohromady byla kouzelná. Série Hathawayovych bude též patřit k mým oblíbeným.

13.11.2019 5 z 5

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Sérii Hathawayovych čtu znovu a opět se mi velmi libi. Některé příběhy mi k srdci přirostli více některé méně. Tento příběh patri k těm co plynule vážou na předchozí a odkrývá se tady trocha toho tajemství o Camovi a Kevinovi minulosti a jejich postavení. Mrzí mě, ze autorka nepopsala více Kevinovu budoucnost a jeho nové postavení, ale na příběhu to nemělo takový vliv ;-) Líbilo se mi jak Win reagovala na čin doktora Harrowa a jak si s nim poradila. Proste to nemělo chybu. A jak už to u autorky bývá už teď se těším na příběh o Leovi a guvernantce slečny Marksove ;-)

10.11.2019 4 z 5

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Milý příběh vhodný pro klidné čtení. Neodolatelnou vášeň a stále jiskření v tomto příběhu nehledejte. Setkáte se zde s upřímným projevem lásky s velkou potřebou hlavní hrdinku chranit. Líbí se mi, ze ochranitelstvi není přemrštěné a krásně do příběhu zapadá. Nakonec jsem se přistihla, ze jsem na tyto počiny čekala a když přišli, tak jsem se jemně uculovala. Líbí se mi, jak autorka ve svých knihách propojuje různé postavy a tak se z bývalých hlavních hrdinu v jiném titulu opět setkáváte jako s vedlejšími postavami, jenz tvoří rodinu postav, na které se těšíte a čekáte jestli se v tomto příběhu objeví nějaký starý známý. To je co se mi na knihách od Lisy velmi líbí a možná i z tohoto důvodu je tak rada čtu. Takže, kdo tuto autorku nezná za mě ji vřele doporučuji, neboť její knihy jsou mou srdeční záležitosti.

07.11.2019 3 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Znovu jsem cetla a opět mě naprosto uchvátila. A tak nebylo problém ji přečíst jedním dechem. Derek a Sára jsou kouzelní a jejich příběh bude patřit k mým oblíbeným. Romantika každým coulem, která pohladi kazdou romantickou duši. Tuto knihu si stojí za to přečíst!!!

03.11.2019 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Cetla jsem po letech znovu a musím říct, ze se mi příběh libil více než prve. Lily je energická sibalka, která se nezalekne skoro ničeho, ani Alexe. Jejich slovní přestřelky byly osvěžující a příběhu dodali na zajímavosti. Alex je opravdovým rytířem na bílém koni. A postava pritele Dereka do příběhu hezky zapada a bez něho by příběh nebyl ono. Proto už se na Dereka a jeho vlastní příběh moc tesim. Kdo váha jestli číst tuhle knihu, tak neváhejte a jdete do toho.

30.10.2019 5 z 5

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Kniha se mi líbila od začátku až dokonce. A jak už to u knih od Lisy bývá přečetla jsem ji jedním dechem. Příběh není neobvyklý, ale i tak mě upoutal a v něčem malém i překvapil. Postava Huntera byla jako vždy mužského hrdiny okouzlující. Nejvíce se mi libilo laskovani a svadeni mezi Larou a Hunterem, který příběhu dával živý náboj. Takže, kdo váha mohu jen vřele doporučit.

24.10.2019 5 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Příběh posazeny do vánočního času mě opět nezklamal. Všudy přítomné kouzlo mezi Rafem a Hannah Vás vtáhne do příběhu tak, ze se jen těžko od něho odtrhnete. Libilo se mi, jak Rafe věnoval Hannah cinoveho vojacka a jeho dopis vyznání, který neměl být nikdy objeven. Příběh nepostrádá i trochu humoru, v němž hraje hlavní roli tupé Rafova otce ;-). Pohodovy příběh na pohodovy večer.

20.10.2019 5 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Cetla jsem po letech znovu a možná se mi libil více než před lety. Je to poklidného čtení. Kniha vás nestrhne, avšak Vás klidně provede celým příběhem. Nesmím opomenout na svědění Matthewa, které se mi velmi libilo.

19.10.2019 4 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Opět jsem cetla a opět mě uchvátila. Příběh je vtipný s pěknou zápletkou. Myslím, ze doposavad se mi libil nejvíc...uvidime co mě čeká s Daisy. Vřele doporučuji všem, kdo mají tyto knihy radi.

14.10.2019 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Ke knize jsme se vrátila po mnoha letech a opět jsem ji přečetla jedním dechem. Příběh je vtipný a postavy okouzlující. Uskupení čekanek a jejich protějšku nemá chybu a už ted se opět tesim na další díl ze série cekanek. Takže ti co stále váhají vřele do toho....budete se bavit od A až do Z.

13.10.2019 5 z 5