Luccy78 Luccy78 komentáře u knih

Tajný mandarín Tajný mandarín Sara Sheridan

Od této knihy moc erotiky, jak trochu mystifikuje obálka, nečekejte. Co ale můžete čekat, je velmi silný příběh ženy, která prokáže neobvyklou odvahu, když v převleku muže, i když jí jde kolikrát o život, neváhá následovat muže, který se později stává láskou jejího života. Nahlédnete do světa daleké Číny a trhu s čajem.

19.05.2015 4 z 5

Králova přízeň Králova přízeň Heather Grothaus

Mě se právě to, že je příběh obohacen trochou toho nadpřirozena líbilo.. Nebylo toho moc, ale tak akorát, aby to dokázalo příběh trošku okořenit :-)

19.05.2015 5 z 5

Kubula a Kuba Kubikula Kubula a Kuba Kubikula Vladislav Vančura

Malého Kubulu jsem jako malá měla moc ráda, jen mě trošku trápilo, že se v takové obrovské zimě s Kubou toulají venku sami.. A Barbuchy jsem se vyloženě bála. Ale přesto se mi knížka líbila, ráda na ní vzpomínám..

17.05.2015

Mary Jana Mary Jana Dorothy Sterling

Na tuhle knížku jsem narazila jako malá ve skříni mojí babičky. S velkou chutí jsem se do ní začetla a hned se do ní zamilovala.. Úžasná kniha, která mě vtáhla do děje, chtěla jsem se stát kamarádkou Mary Jany a říct ji, ať je statečná a nevzdává se.. Teprve před nedávnem se mi podařilo sehnat svůj vlastní výtisk a jsem neskutečně šťastná, že už i já jsem hrdým majitelem této ne moc známé, ale o to krásnější knížky.

Kluci, holky a Stodůlky 2 Kluci, holky a Stodůlky 2 Eva Bernardinová

Další pokračování úžasné knížky, tentokrát už o dospívajících sourozencích Voříškových. Obě knihy jsem jako malá milovala a x-krát četla při baterce v noci pod peřinou mladšímu bráškovi.

Kluci, holky a Stodůlky 1 Kluci, holky a Stodůlky 1 Eva Bernardinová

Moc milá knížka mapující život a různá dobrodružství sourozenců Voříškových a jejich kamarádů. Jsem moc ráda, že tento skvost sídlí v mé knihovně!

Používáme Windows II Používáme Windows II Martina Češková

Kvalitní pomůcka napsaná přehledně, stručně a jasně.

Broučci Broučci Jan Karafiát

Celé dětství a až do teď jsem žila v přesvědčení, že kniha Broučci je milá, krásná knížka.. Smutný konec mi byl v dětství utajen a tak si myslím, že je to možná dobře.. I teď na mě padá smutek, když čtu ta slova: "A bylo jaro. Všecko, všecko kvetlo, ale pravšecko, a tam pod jalovcem kvetlo dvanáct chudobiček, devět bělounkých jako mléko a tři s kraječkem jako krev červeným. Však tam kvetou podnes."

Návrat domů Návrat domů Melanie Rose

Moc hezký příběh s prvky tajemna.. Opravdu se mi líbil a jdu si sehnat další knihu od autorky :-)

17.05.2015 4 z 5

Dva strážní andělé Dva strážní andělé Miranda Jarrett (p)

Tak tenhle příběh se mi líbil.. Trocha napětí a dobrodružství při odhalování tajemného příběhu starého obrazu, trocha tvrdohlavosti a paličatosti hlavní hrdinky, trocha romantiky - to mi ke spokojenosti a k pěknému sobotnímu odpoledni stačí.. :-)

Milenkou dobyvatele Milenkou dobyvatele Juliet Landon

Bodejď by svůj původ hlavní hrdinka příběhu netajila, když její komunitu, ve které žila, ovládá strach z Druidů a jejich věšteb.. No... Četla jsem už lepší příběhy..

16.05.2015 3 z 5

Jezerní panna Jezerní panna Elizabeth Mayne

Pěkná historická romance, jak má být. Já byla spokojená ;-)

16.05.2015 5 z 5

Řádný manžel / Nevěsta, jak má být Řádný manžel / Nevěsta, jak má být Lindsay Armstrong

Oba příběhy se mi líbili, dobře se četli, nepostrádali velký kus romantiky s menší zápletkou.

Rukojmí a únosce Rukojmí a únosce Jean Barrett

Souhlasím, že příběh mohl být zpracován trochu lépe. Ale jinak příjemné odreagování na večer.

16.05.2015 4 z 5

Indiánský táta Indiánský táta Sheri WhiteFeather

Pěkný romantický příběh, ve kterém dojde k odhalení několika nevyřešených otázek z minulosti..

Markízova nevesta Markízova nevesta Jane Feather

Velmi krásný, chvílemi zábavný a romantický příběh druhé ze tří přítelkyň.

Vyděděncova nevěsta Vyděděncova nevěsta Jane Feather

Velmi hezký, napínavý a romantický příběh rusovlasé a temperamentní Portie. Moc hezká knížka.

Oáza snů Oáza snů Philip Shelby

Byla jsem vtažena do opravdu napínavého příběhu, který se mi dobře četl. Příjemné překvapení..

16.05.2015 4 z 5

Představ si lásku Představ si lásku Katherine Stone

Hezká, snivá knížka, která až do posledních stránek udržuje v napětí..

Krutá krása Krutá krása Vera Cowie

Příběh zamilované ženy, která si vezme rozmazleného svůdce žen, co se nedokáže vymanit ze silného vlivu své kruté a zákeřné matky. Velmi napínavý a barvitý příběh plný nástrah a zvratů, který je ale zároveň bohatý nadějí, oddaným čekáním a hledáním pravé lásky..