Markízova nevesta

Markízova nevesta https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35605/markizova-nevesta-35605.jpg 4 29 3

Nevěsty série

Stačí len chcieť... a môžeš byť iná. Phoebe Carltonová nikdy nevzbudzovala dojem nežnej krásky, práve naopak odmalička, ju pokladali za škaredé káčatko... Po smrti krásnej Diany sa jej otec dohodol s markízom Catom Granvillom, že v súlade s anglickou šľachtickou tradíciou sa ožení s jej mladšou sestrou. Phoebe, ktorá sa do mužného Cata medzičasom zaľúbila, pokorovala jeho nevšímavosť, a tak sa pokúsila vzbúriť. Jasne si uvedomovala, že Catovi ide len o splodenie mužského potomka, dediča tutulu a majetku rodu Granvillovcov. V prípade, že by Cato nemal syna, všetko by zdedil jeho adoptívny syn Brian Morse. Phoebina prefíkaná priateľka Portia jej poradí, ako sa stať príťažlivou, zmyselnou ženou, a tak sa zo škaredého káčatka napokon vykľuje krásna labuť...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

The Accidental Bride , 1999

Ewe291
03.06.2023 4 z 5

Pokracovanie pribehu troch priateliek, ktore boli tak odlisne az to bolo krasne. Vsetky prisahali, ze sa nikdy nevydaju a ako prva to porusila Portia.
A teraz Phoeby. Bolo to mile aka bola nesikovna a aku s nou mal Cato trpezlivost. Pacili sa mi prezivky ake vymyslela autorka pre Portiu ( Líštička ) a pre Pheabe ( strapate kuriatko ) ..... Tesim sa na pribeh o Olivii

helena9598
08.04.2020 4 z 5

Krásně napsáno. Díky této knize jsem si autorku oblíbila. Můžu doporučit.

Luccy78
16.05.2015 5 z 5

Velmi krásný, chvílemi zábavný a romantický příběh druhé ze tří přítelkyň.