Hříšný gentleman

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vikomt Harry Bonham je obdivuhodný muž. Svými mimořádnými schopnostmi poskytuje vlasti, zatažené do války s Napoleonem, neocenitelné služby jako luštitel tajných kódů nepřátelských depeší. Na osobní život nemá ani čas, ani pomyšlení. Navíc na něm stále ještě ulpívá neblahý stín ze skonu manželky... Také lady Cornelia Dagenhamová je vdova. Po muži, padlém v bitvě u Trafalgaru, jí zůstaly dvě děti, jimž je sice zcela oddána, ale zároveň touží po rozptýlení z jednotvárného života na venkově......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42859/hrisny-gentleman-42859.jpg 3.631
Série

Trilogie Cavendish Square 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Levné knihy
Orig. název

A Wicked Gentleman, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Hříšný gentleman

Přidat komentář
Lembac
25.01.2018

Je to hezká romantická knížka, která se velmi dobře čte, i když samotný děj milostného příběhu není nijak originální. Pozitivně na mě působí všechny tři hlavní ženské hrdinky - Cornelie, Livie i Aurelie. Je vidět, že se jedná o zralé a sebevědomé ženy, kterým nechybí humor a nadhled. Harry je taky sympaťák. Sice bylo jeho poslání v domě na Cavendish Square původně spojeno jen s hledáním náprstku(!), ale nakonec tam našel svou životní lásku. Líbilo se mi, že nebyl popisován jednostranně jen jako neohrožený agent - Superman, ale že autorka odhalila i jeho lidskou a zranitelnou tvář.

Pro mě neznámou částí ženského šatníku - pelisse, kterou si dámy často oblékaly, jsem si musela vyhledat. Je to dlouhý plášť s vysoko posazeným pasem. A pak že červená knihovna nerozšiřuje obzory. :-)

Shakespeare
03.05.2012

hříšné dokonalé, romantické, okouzlující

Štítky

historické romance

Autor a jeho další knihy

Jane Feather
britská, 1945

všech 27 knih autora

Kniha Hříšný gentleman je v

Přečtených51x
Doporučených2x
Knihotéce47x
Chystám se číst10x
Chci si koupit2x
dalších seznamech1x