Luccy78 Luccy78 komentáře u knih

Skandální manželství Skandální manželství Johanna Lindsey

Moc hezky napsaný příběh, jen škoda těch promarněných let..

10.06.2015 4 z 5

Peklo ve sklepě Peklo ve sklepě Robert Lawrence Stine

Báječné čtení, přesně ten typ příběhu, který čtu vážně jedním dechem.. :-)

10.06.2015 4 z 5

Strašidelné dědictví Strašidelné dědictví Aenne Bodmann

Báječné čtení, dobře se četlo.. Přesně ten typ příběhu, u kterého mi stávají chloupky na rukou.. :-)

Zelená krev Zelená krev Robert Lawrence Stine

Přesně ten typ příběhu, u kterého mi stávají chloupky na rukou.. :-) Báječné čtení!

Vítejte v mrtvém domě Vítejte v mrtvém domě Robert Lawrence Stine

Buďme neviditelní Buďme neviditelní Robert Lawrence Stine

Naši pacienti Naši pacienti Amálie Kutinová

Krásně milé čtení :-)

08.06.2015 4 z 5

Gabra a Málinka 5. a 6. díl Gabra a Málinka 5. a 6. díl Amálie Kutinová

Nádherné pokračování o dvou sestrách, kdy jedna je milá a hodná a s druhou šijou všichni čerti, vymýšlí jen samé lotroviny, ale přitom mají obě dobrá srdíčka :-) Jedna z mých nejmilejších knih.

Gabra a Málinka 3. a 4. díl Gabra a Málinka 3. a 4. díl Amálie Kutinová

Nádherné povídání o dvou sestrách, kdy jedna je milá a hodná a s druhou šijou všichni čerti, vymýšlí jen samé lotroviny, ale přitom mají obě dobrá srdíčka :-) Jedna z mých nejmilejších knih.

Gabra a Málinka 1. a 2. díl Gabra a Málinka 1. a 2. díl Amálie Kutinová

Farmaceutka Farmaceutka Amálie Kutinová

Milá, čistá, trochu naivní - takovou bych popsala Málinku i samotný příběh. Nicméně mě se to líbilo, dýchlo na mě velmi příjemné prostředí staré lékárny, kde se ještě ručně míchali a prodávali mastičky, tabletky a medicínky a přitom se nezapomínalo na slovní pohlazení..

04.06.2015 4 z 5

Heidi Heidi Johanna Spyri

Opravdu kouzelná knížka o malé Heidi z úžasného prostředí Alp. Moc dobře se čte a dokáže čtenáře zaujmout, vypnout hlavu a vtáhnout na rozkvetlou louku plnou šťavnatých bylin, vůní horských květin a mečení kozenek.. :-)

02.06.2015 5 z 5

Sprostá holka Sprostá holka Megan Hart

Kniha je plná vášně, erotiky, ale i lásky a to vše je zabaleno do pěkného příběhu. Já byla spokojená :-)

31.05.2015 5 z 5

Na statku a v chaloupce (5 povídek) Na statku a v chaloupce (5 povídek) Vítězslav Hálek

Nádherná kniha s povídkami z venkovského prostředí, která v době svého vzniku patřila k vrcholům české prózy.

31.05.2015 4 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Nádherná kniha s prvky tajemna, jedna z mých nejoblíbenějších už od dětských let.

Sliby Sliby Katherine Stone

Moc hezký a napínavý příběh o nových začátcích a síle lásky.

Sladké mámení Sladké mámení Pamela Clare

Velmi krásný a napínavý příběh z prostředí tabákových plantáží.

Na dně Na dně Megan Hart

Čekala jsem jen a pouze erotiku.. Jak milé bylo mé překvapení, když se z knížky "vyklubal" moc krásný a dojemný příběh, který nebyl pouze o sexu. Moc hezky napsané, vřele doporučuji!

Tenkrát za úplňku Tenkrát za úplňku Helen R. Myers

Moje úplně první Harlequinka, kterou jsem dostala od kamarádky a hned jsem byla nadšená :-)

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Autorka opět nezklamala.. Moc dobré čtení s trochou tajemna, které se četlo úplně samo.. :-)