Gabra a Málinka 3. a 4. díl

3. díl – Gabra a Málinka se učí latinsky
4. díl – Gabra a Málinka v čarovné zemi

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97951/gabra-a-malinka-3-a-.jpg 4.7139
Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Sfinga

Kniha Gabra a Málinka 3. a 4. díl

ditul
24.06.2018

Miluji příběhy Gabry a Málinky. Jako malá jsem je předčítala babičce a ráda se k nim vracím. Bohužel už kniha je stará a "salátového vydání". Ale jak krásně se čte. Gabra vždy pobaví svými čertovskými nápady (což její koza Herka je stejné čertisko jako ona) a Malinká svou vřelostí pohladí u srdíčka. ;)

20.10.2017

Nádherná kniha mého raného mládí. Vzpomínám si, jak jsem se u ní nasmála a četla ji stále dokola. Moc se mi líbila. I toto pokračování je výborné a skvěle napsané.

darion
09.12.2016

Hit mé dětské knihovničky - příběhy z Valmezu i z Žítkové jsem hltala znovu a znovu. Jsem ráda, že se i dceři líbí, ačkoliv už není obklopena valašštinou, ve které jsem vyrůstala já...

jana3099
05.12.2016

Knihy a příběhy Gabry a Málinky - knihy mého dětství ;-) úžasně čtivé a moje oblíbené,mám je dodnes ve sve knihovně ;-) (y)

vikaa
03.02.2016

Ráda jsem si přečtení knihy po letech zopakovala. Nejvíc jsem se těšila na Málinčino setkání s bohyní, které mě z dětství utkvělo v paměti. Zajímalo by mě, jestli Kateřina Tučková v dětství Gabru a Málinku v čarovné zemi taky četla:-)

Luccy78
04.06.2015

Nádherné povídání o dvou sestrách, kdy jedna je milá a hodná a s druhou šijou všichni čerti, vymýšlí jen samé lotroviny, ale přitom mají obě dobrá srdíčka :-) Jedna z mých nejmilejších knih.

deedulka
24.08.2013

Kniha z mého dětství o povedených dcerkách Gabře a Málince. Gabra je vichřice a Málinka milé nevědoucí stvoření, které se kolikrát nechá napálit. :) S mamkou jsme se knih něco načetly. :)

Dandulka
08.05.2012

Tyhle knížky jsem četla jako malá holka,mám hodně stará vydání.

cizinka
03.04.2012

Nádherné příběhy. Do dnes si některé věty pamatuji :)