Sladké mámení

Sladké mámení https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37703/sladke-mameni-37703.jpg 4 33 33

Blakewell/Kenleigh Family série

1. díl

První kniha trilogie Kenleighové a Blakewellové. Rok 1730, Republika Virginie, Amerika. Cassiein otec, majitel tabákových plantáží, je už dlouho nemocný. Ve společnosti ovládané muži není pro mladou svobodnou ženu snadné udržet v chodu zadlužené hospodářství. Má si vzít Geoffreyho, který by neváhal udělat všechno, jen aby ji získal? V hloubi srdce však Cassie chová obdiv k novému otroku z Anglie. Vystaví se velkému nebezpečí, když dostatečně neskrývá své city a Geoffrey pozná, komu ve skutečnosti dává přednost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Sweet Release , 2003

J.x
29.01.2019 3 z 5

Knížka se četla dobře, je to taková oddechovka, ale nezanechala ve mně nějak nějak velký dojem, který bych si dlouho pamatovala.

Lembac
30.11.2017

Celkem milý příběh, zvlášť první polovina knížky byla svým námětem docela nevšední. Jakmile se Cassie a Alec sblížili, děj už mě moc nebavil, jen popis hojných milostných scén mi čtení trochu okořenil. :-) Konec příběhu bych osobně o něco zkrátila, těch jobovek, které na hlavní hrdiny čekaly, už bylo na můj vkus trochu moc.

havrmoni
03.07.2017 4 z 5

Byla to jedna z těh knih kde se střídají nudné pasáže( tedy alespoň pro mne) s těmi,kde se konečně něco děje. Příběh samotný byl moc pěkný. Na mě sice moc zdlouhavé,ale za 4* stojí. Doporučuji.

cukrovka
06.07.2016 5 z 5

Příjemná historická romantika. Správně namíchaná erotika, romantika, napětí a dobrodružství.

Janinka1412
16.02.2016 5 z 5

Kniha se mi velice líbila....

Luccy78
31.05.2015 5 z 5

Velmi krásný a napínavý příběh z prostředí tabákových plantáží.

sabca
04.03.2015 3 z 5

Čtivý román, kde nechybí romantika i napětí.

Andulienka
18.12.2013 4 z 5

príjemné, tomantické čítanie:)

maryzka
03.08.2013 2 z 5

Zabavná oddechovka připomínající knihu od E. Wodiwes ,, Květy na vodě"

jaja10
20.09.2012 5 z 5

Opravdu moc hezký příběh......

18. století Amerika historické romance

Autorovy knížky