Sladké mámení

První kniha trilogie Kenleighové a Blakewellové. Rok 1730, Republika Virginie, Amerika. Cassiein otec, majitel tabákových plantáží, je už dlouho nemocný. Ve společnosti ovládané muži není pro mladou svobodnou ženu snadné udržet v chodu zadlužené hospodářství. Má si vzít Geoffreyho, který by neváhal udělat všechno, jen aby ji získal? V hloubi srdce však Cassie chová obdiv k novému otroku z Anglie. Vystaví se velkému nebezpečí, když dostatečně neskrývá své city a Geoffrey pozná, komu ve skutečnosti dává přednost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/37703/sladke-mameni-37703.jpg 4.129

Blakewell/Kenleigh Family 1.

Vydáno, Alpress

Sweet Release, 2003

Kniha Sladké mámení

J.x
29.01.2019

Knížka se četla dobře, je to taková oddechovka, ale nezanechala ve mně nějak nějak velký dojem, který bych si dlouho pamatovala.

Lembac
30.11.2017

Celkem milý příběh, zvlášť první polovina knížky byla svým námětem docela nevšední. Jakmile se Cassie a Alec sblížili, děj už mě moc nebavil, jen popis hojných milostných scén mi čtení trochu okořenil. :-) Konec příběhu bych osobně o něco zkrátila, těch jobovek, které na hlavní hrdiny čekaly, už bylo na můj vkus trochu moc.

havrmoni
03.07.2017

Byla to jedna z těh knih kde se střídají nudné pasáže( tedy alespoň pro mne) s těmi,kde se konečně něco děje. Příběh samotný byl moc pěkný. Na mě sice moc zdlouhavé,ale za 4* stojí. Doporučuji.

cukrovka
06.07.2016

Příjemná historická romantika. Správně namíchaná erotika, romantika, napětí a dobrodružství.

19.04.2016

Majitel tabákových plantáží je dlouhodobě nemocen. Má dceru Casii, pro níž není jako pro svobodnou ženu jednoduché starat se o hospodářství, které je navíc celé v dluzích.
Na trestanecké lodi připluje otrok Alec, který začne pracovat na farmě mladé ženy. Časem se Casii s Alecem sblíží a prožívá s ním velmi vášnivý vztah, což se nelíbí Geoffrymu, majiteli sousední plantáže, který se snaží Casii získat. Nakonec šlechtic Alec odhalí kdo a proč se ho snažil zbavit.

Janinka1412
16.02.2016

Kniha se mi velice líbila....

Luccy78
31.05.2015

Velmi krásný a napínavý příběh z prostředí tabákových plantáží.

sabca
04.03.2015

Čtivý román, kde nechybí romantika i napětí.

Amerika 18. století historické romance

Autor knihy