lucah3 lucah3 komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

první kniha od Coleen a absolutní pecka, nemohla jsem se odtrhnout. protože to byla moje prvotina od autorky, tak jsem moc nevěděla, co čekat, ale jsem ráda, že jsem knihu zakoupila - vůbec nelituju a hned mě nalákala na další díla z pera autorky.

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

první kniha od autorů a aboslutní pecka, od které se nešlo odtrhnout. přečteno za dva dny. kapitoly jsou kratší, což mi vyhovuje, děj plyne dobře a o napětí a všelijaké ne/čekané zápletky není nouze. rozhodně doporučuju :)

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

v životě jsem snad nikdy nepřečetla žádnou knihu tak rychle jako tuhle. colleen prostě umí. nejdřív jsem rozmýšlela, jestli si knihu vůbec pořídit, a nakonec jsem neskutečně ráda, že jsem si ji vybrala, protože příběh vás dovede na rozhraní a vy nevíte, na čí straně jste a na který chcete být. během dne přečteno a je to rozhodně silný příběh, na který budu myslet ještě hodně dlouho.

21.08.2023

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

první kniha, co jsem od autorky kdysi četla a nutno podtknout, že na mé pomalé čtecí poměry, jsem ji přečetla opravdu rychle. děj měl dobré téma a byl docela i napínavý, a vcelku rychle plynul, konec takový... zajímavý, nečekaný, ale zase nijak překvapující.

08.06.2021 3 z 5

Heroinové deníky Heroinové deníky Nikki Sixx (p)

neskutečné dílko. tuhle knížku miluju, miluju její surovost a upřímnost. jak výpovědi 'tehdejšího' a 'dnešního' Nikkiho, členů kapely, přátel a dalších lidí, kteří měli ať už víc či míň co do činění s nikkim a jeho vyvedenou bandou. je tam spousta vět, které vedou k zamyšlení; prostě drsná realita zdrogovaného závisláka nikkiho.

rozhodně stojí za přečtení. ačkoliv občas ta grafická úprava bila do očí.

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

nechytla mě tolik jako svědkyně ohně, která ji předchází a které jsem doslova hltala každou stránku, ale rozhodně mě bavila a stojí za přečtení.

Život staré Šumavy Život staré Šumavy Vlastimil Vondruška

velmi zajímavé vyprávění i s fotografiemi o tom, jak se kdysi žilo na mé milované Šumavě a jejím blízkém okolí.

08.06.2021 5 z 5

Mötley Crüe Mötley Crüe Neil Strauss

MC miluju, takže tohle byla nutná koupě. už od prvních stránek absolutní jízda, která vám nedá chvilku klidu. je tam spousta vět, které vás dovedou až k zamyšlení. hlavně k tomu, jak tu všechnu divočinu, kterou způsobili a kterou žili, mohli přežít.

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Tak tohle bylo něco. První půlka knihy plná sarkasmu, vtípků a super písničky o prsaté Lidce. Ne vážně - často se mi to nestává, ale knížku jsem téměř neodložila a měla jsem ji přečtenou za tři dny. Hltala jsem větu za větou a děj ubíhal doslova pohádkově. Autorka skvěle popsala svět, kde se to odehrávalo, magii, která tam byla všudypřítomná a postavy? Lou a její sarkasmus si musí zamilovat snad každý. Na začátku jsem trochu pochybovala, jak se to mezi hlavními hrdiny vyvine, ale byla jsem mile překvapena. A snad ještě nikdy jsem si neoblíbila hlavní hrdinku tak moc, jako právě tady.
Sice první, ale rozhodně ne poslední knížka, kterou jsem si od autorky přečetla.

29.07.2021 5 z 5