Lotka Lotka komentáře u knih

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Další skvělá od prvního do posledního písmene.

02.10.2019 5 z 5

Vánoční zpověď Vánoční zpověď Martin Goffa

Poslední přečtená kniha od Goffy. Tak snad zase brzy něco napíše. Trvalo mi, než jsem se začetla (což u ostaních nebylo), ale celkový dojem je, že autor zase nezklamal, i když Vánoční zpověď je z jeho děl nejslabši.

02.10.2019 4 z 5

Životní úklid Životní úklid Margareta Magnusson

To bych snad dokázala napsat i já...

29.09.2019 1 z 5

Primární důvěra - úhel pohledu Primární důvěra - úhel pohledu Martin Goffa

Skvělá. Teď už se jenom ptám: a bude další?!
Bude, že jo?!

29.09.2019 5 z 5

Tak to byl podraz! V nejlepším to pane spisovateli přerušit?!

27.09.2019 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

Tak tenhle případ jsem mému milovanému detektivovi fakt nezáviděla! Ale zvládnul to!

27.09.2019 4 z 5

Štvanice Štvanice Martin Goffa

Tak jsem si hned na začátku říkala: to ne...to fakt takhle napsal...?! Jo, život není peříčko a stačilo pár řádků a zase mě vtáhnul do děje.

27.09.2019 4 z 5

Dítě v mlze Dítě v mlze Martin Goffa

Neřekla bych, že je to autorova nejlepší kniha, ale opět se mu podařilo vtáhnout mě do děje, tak, že jsem knihu nechtěla odložit, dokud nebude dočtená.

20.09.2019 5 z 5

Vlastně stačí názvy jednotlivých dohod a je to...zbytek je na mě až moc zbytečného okecávání.

20.09.2019 3 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

Velmi zdařilá detektivka. Hlavní hrdina, jeho kolegové, partnerka, oběti a lumpové...prostě jako v každém dílu série, ale má to prostě přidanou hodnoutu, že to není blábol...není co vytknout. Je tam napětí a má to hlavu a patu, stejně tak zajipmavá odhalení.
A jde se na další díl!

20.09.2019 5 z 5

Na povídky mě neužije...než se pořádně začtu, je konec. Ale tyhle jsou provázané naším již starým známým hlavním hrdinou...

13.09.2019 4 z 5

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Miko je můj velký oblíbenec a to, že je ta detektivka skvělá, je snad už zbytečné dodávat.

13.09.2019 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Zajímavý námět, napínavé, ovšem nic objevného nebo extra překvapivého. Prostě a stručně: dobrá detektivka.

07.09.2019 4 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Není co vytknout, kniha si zaslouží jen slova chvály. Hlavní hrdina si mě naprosto získal. Svižné, vtipné, napínavé, cynické, sarkastické, smutné...má to v sobě skryté všechno.

07.09.2019 5 z 5

Hlava 22 Hlava 22 Joseph Heller

Neříkám, že je to špatně napsané, ale tenhle druh humoru (stejně tak Švejk) mi nějak nesedí.

06.09.2019 3 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Výborná!!! Netřeba slov. Pro milovníky detektivek je povinnost si ji přečíst.

06.09.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Krásně vyprávěný příběh v zajímavém prostředí. Jen s přibývajícími stránkami mi přišlo, že se děj zbytečně protahuje a přestává odsýpat jako na začátku.

06.09.2019 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Další v sérii, která se povedla.

25.08.2019 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Marsons je lepší s každým novým dílem ze série s Kim. Více se věnuje jednotlivým postavám z vyšetřovacího týmu.

14.08.2019 4 z 5

Navždy Provence! Navždy Provence! Peter Mayle