Lka Online Lka komentáře u knih

Ségry Ségry Raina Telgemeier

Hezký komiks, u kterého jsem se stále usmívala. Je tu ztvárněn běžný život v jakékoliv rodině. Myslím si, že plno čtenářů si řekne, no takhle je to i u nás.

Drama Drama Raina Telgemeier

Hezký odpočinkový komiks z prostředí divadla.

V šedých tónech (grafický román) V šedých tónech (grafický román) Andrew Donkin

Už dlouho mám v plánu přečíst si původní knihu. Zjistila jsem, že teď vyšla i jako komiks, a tak jsem po něm sáhla nejdřív. Moc hezky zpracované, krásná grafika, výstižné emoce. Už se těším až si přečtu původní knihu.

Brevíř úspěšného lékaře Brevíř úspěšného lékaře Miloslav Urban

Pěkná kniha, u které jsem se občas nasmála. Nejvíc mě bavilo vyprávění ze studentských let.

02.07.2023 4 z 5

Značka: Šílená se závazky Značka: Šílená se závazky Annie Downey

Taková oddechovka, kdy jsem se i občas nasmála. Předvídatelný konec.

01.07.2023 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Audiokniha:
Další skvělý díl ze série. Velice brutální, nepředstavitelné. Jen doufám, že tohle se v běžném životě neděje. Napínavé od začátku až do konce, nedalo se odložit.

28.06.2023 5 z 5

Utajené touhy Utajené touhy Maria Barrett

Od této knihy jsem moc nečekala, autorku jsem neznala. Pěkná zápletka, nepředvídatelná, nedala se odložit. Kniha se mi moc líbila.

18.06.2023 5 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Audiokniha :
Na knihu jsem se těšila, ale do první půlky jsem docela bojovala. Musela jsem se nutit do poslouchání. Měla jsem problém s tolika jmény, chvílema jsem přemýšlela kdo je kdo...
Ale od druhé půlky už jsem se zabrala a nemohla od toho odejít. Tolik smutku v jedné rodině. Nakonec můžu říct, že příběh se mi líbil...

17.06.2023 4 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Moje první kniha autorky. Moc hezky se to četlo. Krásné ilustrace.

11.06.2023 5 z 5

Bez vlasů Bez vlasů Tereza Drahoňovská

Alopecie - pro někoho neznámá nemoc. V komiksu krásně vysvětleno i ztvárněné pocity, čím si dotyčný musí projít a ev. návod jak se s tím dá vyrovnat, aby se člověk nezbláznil.

10.06.2023 5 z 5

Princové nemyjou záchody Princové nemyjou záchody Petra Braunová

Závěrečný díl série jsem si opět užila. Je až neskutečné co se jedním neuváženým činem může vše rozjet.

Terezománie Terezománie Petra Braunová

Volné pokračování Borůvkového léta s Terezou. Sen každé holky stát se filmovou hvězdou, ale pak můžou přijít trable. Kniha se mi líbila, četlo se to hezky, ale ten konec...no musím se hned pustit do dalšího pokračování, ať vím jak to dopadne.

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Audiokniha .
Velmi silný příběh o záchraně jednoho děvčátka z období války. Kniha se mi moc líbila, úplně mě vtáhla a nepustila. Líbilo se mi, že i v závěru knihy bylo napsáno, co se se všema stalo. Kniha výborně načtena Luckou Vondráčkovou.

09.06.2023 5 z 5

Takový sníh už nepadá Takový sníh už nepadá Ilja Kučera ml.

Audiokniha .
Po doposlouchání této knihy jsem si řikala, co asi napíšu za komentář k této knize. A musím říct, že se shodnu s komentářem Vesmicha. Bylo to sice milé, ale takové o ničem.

08.06.2023 3 z 5

Hospodské povídky Hospodské povídky Václav Koubek

Audiokniha :
Úsměvné hospodské povídky. A jak už to bývá, některé jsou lepší, některé horší.
Audiokniha je i proložena písněmi Václava Koubka : Zvedni číš, Hospoda, Rozjímání, Pojď blíž.
Povídky : Babička, Neplavec, Studna, Rybář, Zájezd, Pestré, Radomil, Mrtvej, Plnoletá, Maminka, Modřenka, Raut, Trojice, Nirvána.

08.06.2023 4 z 5

O rackovi a kočce, která ho naučila létat O rackovi a kočce, která ho naučila létat Luis Sepúlveda

Krásný a dojemný příběh nejen pro děti. Kniha výborně načtena.

07.06.2023 5 z 5

Maus – Souborné vydání Maus – Souborné vydání Art Spiegelman

Výborně zpracovaný komiks. Výstižné děsivé kresby. Za mě super, kniha se mi moc líbila.

06.06.2023 5 z 5

Piruety Piruety Tillie Walden

Na tento komiks jsem se hodně těšila, ale bohužel jsem zklamaná. Krasobruslení mám moc ráda, a vždy jsem ho obdivovala. Úplně souhlasím s komentářem Jizi. Přesně jak to píše, tak to cítím i já.

05.06.2023 3 z 5

Když se introvertka vdá Když se introvertka vdá Debbie Tung (p)

Tak opět skvělý komiks. Několikrát jsem se od srdce zasmála. Jak kdyby to bylo od nás...
Už se těším na další knihu.

01.06.2023 5 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Krásný komiks nad kterým jsem se opět usmívala a v některých situacích se poznávala.
Krásné ilustrace.

01.06.2023 5 z 5