Linu Linu komentáře u knih

Rozhodující bitva Rozhodující bitva Rick Riordan

Kniha nebyla špatná. Takové příjemné zakončení série, i když místama trochu přehnané...

10.04.2015 4 z 5

Hněv bohů Hněv bohů Rick Riordan

Tak tento díl mě opravdu bavil! Nechybělo jak napětí, tak vtipné hlášky hlavních hrdinů. Za mě 4/5...

14.03.2015 4 z 5

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

Skvělá kniha! Bylo to takové odreagování od A a zároveň asi příprava na druhé kolo....

katerina5790: Nejdříve si přečti první díl (Roztomilé malé lhářky), potom to ostatní ;-) .

09.02.2015 5 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Toto je má první kniha od Riordana a musím uznat, že to nebylo špatné čtení. Sem tam jsem se i zasmála, takže knihu hodnotím čtyřma hvězdičkama :-).

31.12.2014 4 z 5

Faraonka Faraonka Patricia L. O'Neill

Moc hezká kniha. Styl psaní mi vůbec nevadil, naopak se to moc hezky četlo.

18.12.2014 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Námět zajímavý, ale kniha byla místama nudná.

05.12.2014 3 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Po dočtení této knihy jsem nejdříve měla smíšené pocity - číst dál? nečíst dál?
Nakonec jsem se rozhodla - rozhodně číst dál :-D!

25.11.2014 4 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Opět skvělá kniha ♥! Na Roztomilých malých lhářkách jsem závislá...

15.11.2014 5 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Super kniha ♥.

08.11.2014 5 z 5

Jezdecký tábor Jezdecký tábor Bonnie Bryant

Tak konečně dočtena poslední kniha ze série Dívky v sedlech, bylo už na čase :-).
A hodnocení? Jako vždy super!

01.11.2014 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Boží kniha! Nemám slov!
Se Stmíváním se to srovnávat nedá, protože toto je něco ÚPLNĚ JINÉHO. Jak Stmívání, tak Hostitel jsou ve svém žánru naprostá špička.

28.10.2014 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Páni! Kniha předčila má očekávání. Příběhy holek jsem si vyloženě užívala. Stopro si přečtu i všechny další díly!

08.10.2014 5 z 5

Náhrdelník královny ze Sáby Náhrdelník královny ze Sáby Margaret Jardas

Prostě úžasná kniha!! Mohlo tam jen být méně sexu, ale jinak super!!

27.09.2014 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

No to je prostě bomba!! Je to skvělá kniha! U téhle knihy se rozhodně nudit nebudete!

16.09.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Hezká kniha. Moc jsem tomu nedávala, ale pak jsem se začetla. Tento příběh je opravdu velmi silný.
Rakovina je pěkný svinstvo.

07.09.2014 5 z 5

Kleopatra Kleopatra Henry Rider Haggard

Děj byl rozhodně zajímavý - bylo to zas něco jiného než stále číst příběh Kleopatry z jejího pohledu, nebo z pohledu její dcery :-).

Co se týče stylu, jakým je tato kniha napsána - nejdříve jsem se upřímně zděsila :-). Je to celkem složitě napsáno. Ale, světe div se, já se do toho začetla!! A líbilo se mi to! Na konci už mi ten styl psaní vůbec nevadil.

Abych to shrnula, kniha je opravdu hezká. Byly tam i zajímavosti, o kterých jsem nevěděla. Harmachis mě celkem štval tím svým přístupem (,,Když ji nemám já, nebude ji mít nikdo!'')

01.09.2014 3 z 5

Jde o všechno Jde o všechno Lauren Brooke (p)

Pěkná kniha. Úplně ideální kniha na léto.

21.08.2014 5 z 5

S větrem o závod S větrem o závod Lauren St John

Toto je jedna z mých nejoblíbenějších koňských knih. Tato série je opravdu skvělá!! Nemohu se dočkat třetího dílu!

16.08.2014 5 z 5

Lízinka Lízinka Jacqueline Wilson

Pekná kniha. Jacqueline opět nezklamala.
To bibi 24: Elsie v knize bylo asi 8-9 let. Mě je 14 a taky se mi to líbilo :-).

11.08.2014 5 z 5

Hezká kniha, jen škoda, že to skončilo, tak jak to skončilo.

05.08.2014 5 z 5