Faraonka

Krásná Hatšepsut se připravuje na roli budoucí královské manželky. Když je však vyvolený ženich zabit, musí si vzít jeho násilnického bratra Thutmosea. Aby se vyhnula surovostem, jaké zažila o svatební noci, najde manželovi milenku. Ta se mu ovšem stane osudnou a Thutmose zemře. Po jeho smrti je Hatšepsut jedinou nadějí na záchranu Egypta....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/65_/65103/faraonka-65103.jpg 4.537

The Hatshepsut Trilogy 1.

Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno, Alpress

Her Majesty The King, 2010

Kniha Faraonka

guardian

Trefila se mi do gusta, jen bych ji nezařadila mezi TOP VÝBĚR, proto 4*.

Arisis
14.06.2017

Úžasná kniha.

orinka3
18.09.2016

Podle obálky jsem očekávala historickou limonádu. K mému překvapení se mi dostala do ruky kniha poctivě vypracovaná se sympatickými i méně sympatickými postavami, ale postavami velmi životnými. Pěkně jsem si početla, toto bude bavit každého, kdo se chce podívat do starého Egypta a pohybovat se u dvora těch nejvyšších.

Káťa
19.04.2016

Tato kniha se mi četla velmi dobře. Poutavý příběh, velmi dobře zpracované historické téma, moc pěkné :) Vřele doporučuji

angelice
04.12.2015

perfektní...jen jsem to asi měla číst později než v 11. Teď však vřele doporučuji.

Linu
18.12.2014

Moc hezká kniha. Styl psaní mi vůbec nevadil, naopak se to moc hezky četlo.

Kateřina V.
23.10.2014

Výborná knížka :) začetla jsem se hned naa začatku a už mě to nepustilo, přečteno velmi rychle. Mam rezervaci na druhy dil :)

VladkaBU
24.07.2013

Začala jsem ji číst na dovolené v Egyptě a popravdě musím říct, že kdybych měla po ruce jinou knížku, tuhle bych odložila. Zprvu to bylo na mě složité čtení, neznámá jména, špatně zapamatovatelná. A tak jsem četla dál, až se mi příběh začal líbit. Poslední stránku jsem dočetla v letadle na zpáteční cestě. Hezký příběh i zajímavá poznání doby, úřední protokoly, to všechno mě zajímá