limo limo komentáře u knih

Psí běsnění Psí běsnění Erin Hunter

Od této autorky jsem četla i Kočičí válečníky a pořád se mi líbí, že to bere drsnějším způsobem (občas tam nějaký ten pes umře a není to taková ta knížka, ve které žádní psi neumřou, potom je to nuda). Dávám 5 hvězdiček.

05.02.2017

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

Tato serie má něco do sebe...Nemůžu se od ni utrhnout a když náhodou nemám další díl nečtu nic jiného.

10.09.2017 5 z 5

Les plný tajemství Les plný tajemství Erin Hunter

Jsem ráda, když můžu číst ještě něco jiného než Zákon smečky a přitom být pořád naladěná na způsob psaní této autorky. Moc dobrá serie. Já mám prostě pocit, že tato autorka píše knihy, které jsou skoro jako ze srdce toho daného zvířete. Doporučuji!!!!

03.08.2017 5 z 5

Všechna sláva... Všechna sláva... Jeff Kinney (p)

Já měla Deník malého poseroutky ráda, ale toto je už doopravdy natahování. Pořád je to zábavné, ale už je to jen ten stejný humor (ne že bych neměla ráda vtipnost poseroutky) a nejspíš tato série bude ještě pokračovat. Pořád budu poseroutku číst, ale myslím si, že to bude asi tak na 20 dílů a pokud to nějak tak bude, tak mě zajímá jak to autor ukončí.

02.08.2017 3 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Krásná kniha. Přesně jakou já knihomol žeru. Ale ve filmu je jedna nechutná scéna, při které je Pippin u Denethora a zpívá mu při jídle a Denethor jí tak nějak krvelačně. Dávám 5 hvězdiček.

07.02.2017 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Moc hezká kniha. Taky se mi moc líbí ztvárnění té knihy do filmu. Moc se mi líbí Legolas.

07.02.2017 5 z 5

Skrytý nepřítel Skrytý nepřítel Erin Hunter

Je mi moc líto Alfíka, ale jinak je to moc hezký díl.

05.02.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Hodně dobrá kniha. Film je podle ní dobře natočený.

Bez práva na život Bez práva na život Ilka Pacovská

Jsem ráda, že autorka tuto serii ukončila takto. Byla jsem na ní úplně závislá!!!! DOKONALÁ!!!!!!!!!

28.11.2017 5 z 5

Únosce draků Únosce draků Ilka Pacovská

Jsem ráda, že mě série pořád baví. Pořád je tam něco nového a není to bez děje.

02.11.2017 5 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Hraničářův učeň je kniha, která mě dokáže doopravdy vtáhnout do děje. Když mi padne nějaký díl do ruky, čtu ho celý den (a i ho za ten den přečtu).

27.10.2017 5 z 5

Divoké kočky Divoké kočky Erin Hunter

Hezký díl. Ale víc mě baví Zákon smečky.

05.02.2017 4 z 5

Temnota padá Temnota padá Erin Hunter

Moc krásná kniha. Občas jsem se musela podívat na začátek knihy, jak ti psi vlastně vypadají. Bručouna jsem neměla ráda odjakživa.

05.02.2017 5 z 5

Poslední kapka Poslední kapka Jeff Kinney (p)

Jako vždy veliká legrace.

05.02.2017 4 z 5

Psí život Psí život Jeff Kinney (p)

Je to asi nejlepši poseroutka kterého jsem četla.

Průvodce ztracených Průvodce ztracených Ilka Pacovská

Původně jsem knihu číst nechtěla, protože jsem se bála, že se třeba kniha úplně změní (jiné postavy,prostředí), ale jsem příjemě překvapena, že hlavní postavy přetrvávají. (Důvod mé obavy byl ten, že u většiny knih ze sérií co jsem četla, byly na začatku velmi poutavé, ale v dílech nad 5 se ze serie stalo něco jiného co třeba úplně popírá původní děj).

07.11.2017 5 z 5

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Doopravdy zajímavá kniha. Při výběru knihy jsem vždy vybíravá, ale tahle kniha u mě měla úspěch dřív než jsem ji přečetla. Navíc si myslím, že toto je jedna z mála knih, která pojímá magii jinak než prostřednictvím hůlky.

26.10.2017 5 z 5

Daleká cesta za domovem Daleká cesta za domovem Richard Adams

Co se týče knih, jsem velice vybíravá. Skoro poprvé vidím knihu, která mám pocit se vůbec žádné jiné nepodobá (každá kniha je svým způsobem originální). Autorovi se klaním, protože vůbec nerozumím, jak se mu podařilo dát dohromady dobrodružnou a stále zajímavou knihu+dokonalé popsání pocitů a myšlenek. Velmi DOPORUČUJI!!!

13.10.2017 5 z 5

Hraničářův učeň 05 Hraničářův učeň 05 John Flanagan

Já mám tuto serii ráda, ale tento díl je bez pointy a navíc v asi třetím díle se objeví nový záporák a vůbec se o něm skoro nepovídalo a ani se to neřeší!!??

11.08.2017 3 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Tato serie mě pořád baví a myslím, že u ní vydržím. Ty Skandyjci mi nakonec připomínají Skoty.

11.08.2017 5 z 5