LilluLong LilluLong komentáře u knih

Zkrocení benátského vlka Zkrocení benátského vlka Lucy King

Tento druhy príbeh ma az tak nezaujal ako prvý , az na to, ze pevne naväzuje na prvú časť a tým ma donútilo pokračovať v čítaní . Za mna teraz 3,5*

04.08.2022 3 z 5

Nespútaný vojvoda Nespútaný vojvoda Gaelen Foley

Chvála bohu, autorka graduje :) za mna 5*

13.07.2022 5 z 5

Tajomný vojvoda Tajomný vojvoda Gaelen Foley

No pri tejto druhej časti u autorke uz múza zapracovala,oproti prvej časti kde som hodnotila s 3* tak tu jednoznačne davam 5*

06.07.2022 5 z 5

V bouři V bouři Kathryn Taylor

Autorka gradovala :) u mna ma 5*

24.06.2022 5 z 5

Musíš se oženit! Musíš se oženit! Shannon McKenna

HQ ktorá sa citala velmi dobre,zaujímavý a pekny príbeh bez zbytočných úvah zhrnuté do 154 stran :) za mna 4*

22.06.2022 4 z 5

Nebezpečný vojvoda Nebezpečný vojvoda Scarlett Scott

Predošlé časti som necitala, ale tato časť sa mi zda, ze aj nezávisle sa da citat, je vtom všetkého trosku, romantiky, napetie,erotiky,politiky :) za mna 4*

11.05.2022 4 z 5

Smlouva s hraběnkou Smlouva s hraběnkou Louise Allen

OMG :) za mna 3*

11.05.2022 3 z 5

Ženich v kiltu Ženich v kiltu Gayle Callen

Och, k prečítaniu ďalšieho diela ani moja zvedavosť asi nebude stačiť :) za mna 3*

24.04.2022 3 z 5

Omyl statného Skota Omyl statného Skota Gayle Callen

Light :) za mna 3*

24.04.2022 3 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Premýšľam , ci autorka je tak mazaná a za vsetky reklamy ( značky výrobcov ) ktoré uvádza v knihách berie honorár alebo len predlžuje stránky :) ? Tato časť bola super ma u mna 5*

14.04.2022 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Tato časť bola super, takze predsa len citam a citam :) za mna 5*

14.04.2022 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Vela nových postáv , vela rozpisanych a zdĺhavých príbehov,naozaj neviem ako sa darí autorke ma udržať pri čítaní :) za mna 4*

09.04.2022 4 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Uz som fakt chcela prestať s touto sériou,ale zvedavosť ma prevalcovala, takze pokračujem.za mna 4*

09.04.2022 4 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Príbehy sa rozvetvujú ako siete pavúka , pribúdajú nove postavy, kniha nie je zlá, vie zaujať ibaže pre mna sa zda veeelmi zdĺhavá, opisovaná pasáž ktorá by mohla byt na 2-3 stránkach je tu rozpísana na 15-20 stran :) za mna 3,5*

02.04.2022 4 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Fantázia a dar reči so schopnosťami to cele dat na papier, tak vznikne zzzzdlhavy ale aj tak zaujímavý diel zo série :) za mna 4*

31.03.2022 4 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Zdĺhavé,zdĺhavé , uz každá postava aj ta druhoradá začína mat svoj príbeh , pardon, sluhovia sú zatial anonymní i ked este nas autorka moze prekvapiť . Za mna tato časť ma 3,5*

29.03.2022 3 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Super, další diel prečítaný , autorke fantázia nechýba,som zvedavá ci v dalších častiach bude gradovať :) za mna 4*

26.03.2022 4 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Och, nečakala som ze az tak úzko sa diely v sérii budu prelínať, takze mam pred sebou x časti, :) za mna tato časť ma 4*

23.03.2022 4 z 5

Skandál za miliardu Skandál za miliardu Cathy Williams

Uz len zo zvyku som vydržala dočítať do konca,priemerný príbeh ,priemerne napísané,priemerná oddychovka,za mna 3*

30.01.2022 3 z 5

Království pro Popelku Království pro Popelku Lynne Graham

Sú príbehy ktoré by sa oplatilo viac rozvinúť ako napríklad tento a sú take ktoré sa zbytočne predlžujú a tým padnú na nižší level. U mna ma tato harlequinka 4*

30.01.2022 4 z 5