likaf likaf komentáře u knih

Almužna jen pro bohaté Almužna jen pro bohaté Hana Marie Körnerová (p)

Další kniha od této autorky. Skvělé. Moc dobře se mi kniha četla. Doporučuji.

12.04.2024 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Začátek se mi zál lehce nezáživný, ale asi v polovině se to rozjelo. Doporučuji

10.04.2024 5 z 5

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Krásná série, moc dobře se kniha četla. Škoda, že není ještě pár dílů. Doporučuji.

05.04.2024 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Pohodové čtení, nechybí i napětí. Doporučuji

01.04.2024 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkně napsané. Popsaná krušná léta za vlády komoušů. Doporučuji.

30.03.2024 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Jak chudá ke štěstí přišla, ale četlo se to moc dobře. Doporučuji.

25.03.2024 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Začátek se trochu táhl, ale pak se děj rozběhl.

21.03.2024 5 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Hana Marie Körnerová (p)

Nejnapínavější díl. Popisování revoluční Francie bylo neskutečně barvité. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, musela jsem se co nejrychleji dozvědět jak to s hlavními hrdinkami dopadne... Doporučuji.

19.03.2024 5 z 5

Druhý břeh Druhý břeh Hana Marie Körnerová (p)

Třetí díl je opět plný napětí a nejrůznějších zápletek. Pokračuji ke 4. dílu. Doporučuji

18.03.2024 5 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

Děj plný napětí a zvratů. Kniha se moc dobře čte, je velmi poutavá a jeden se od ní nemůže odtrhnout. Doporučuji a jdu na díl č.3.

16.03.2024 5 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)

První kniha od autorky a musím říct, že jsem pohlcena...osud babičky a jejích vnuček je velmi poutavý. Kniha se čte velmi dobře. Doporučuji.

14.03.2024 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Začátek se mi zdál lehce nepřehledný, ale to potom!!! Přečetla jsem jedním dechem. Harry Hole je skvělý. I když je to alkoholik, mám ho prostě ráda. Doporučuji

13.03.2024 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Tedy to bylo něco...mrtvoly kam se jenom podíváš. Děj napínavý, nemohla jsem se odtrhnout. Jenom škoda, že jsem, začala číst až sedmý díl. Ale jsem závislá na nabídce knihovny :-)))) Doporučuji.

09.03.2024 5 z 5

Z kamene a z vápna Z kamene a z vápna Martin Nesměrák

Knížce dávám plný počet hvězdiček. I když musím přiznat, že mě hodně zklamalo umístění knihy v celé sérii. Myslím, že by měla být dílem 0, pak by dej celé sérii hezký plynul. Jinak dobrý spád, napětí - prostě se i tento díl skvěle četl. Doporučuji.

06.03.2024 5 z 5

Démon přichází v mlze Démon přichází v mlze Martin Nesměrák

Pátý díl je opět skvělý. Čte se jedním dechem. Kniha je plná napětí. Dokonce jsme poznali dalšího Odova bratra :-)) Doporučuji.

03.03.2024 5 z 5

Ve znamení lukostřelce Ve znamení lukostřelce Martin Nesměrák

Další skvělý díl. Napínavý děj. Kniha se moc dobře čte. Doporučuji.

29.02.2024 5 z 5

Každému jeho hřivnu Každému jeho hřivnu Martin Nesměrák

Zase krásné čtení plné napětí. Děj se odehrává v blízkém okolí, dokonce i v naší vesničce. Takže kdybych se přesunula v čase, mohla bych z okna v kuchyni sledovat při bezměsíční noci jak do hradu vjíždějí černí jezdci se světlonošem v čele...ale dnes už v Bílkově žádný hrad nestojí, jen minimální zbytky zdiva...ale krásný kostel z poloviny 13. století zde stojí dodnes :-)
Knihu rozhodně doporučuji.

25.02.2024 5 z 5

V obležení V obležení Martin Nesměrák

Skvělé čtení plné napětí. Kniha se mi moc líbila, dobře se četla. Doporučuji a už se těším na další díl.

21.02.2024 5 z 5

Na zemské stezce Na zemské stezce Martin Nesměrák

Skvělá kniha. Možná je to tím, že se děj odehrává tady u nás za humny, ale četlo se mi to moc dobře. Už se těším na další díl. Doporučuji.

17.02.2024 5 z 5

Tajemství prostopášného mládence Tajemství prostopášného mládence Jaromír Jindra

Podobně jako u prvního dílu jsem měla pocit, jako by to bylo dětské čtení. Neurazilo, ale ani nenadchlo. Dost mě mrzelo, že je Ludmila popsaná jako pravá "furie".

05.02.2024 3 z 5