Liduka Liduka komentáře u knih

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Závěrečná část samozřejmě nezklamala, ale konec mi přišel trochu odflinklý a nedodělaný.

19.09.2015 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

kniha se mi moc líbila, kostýmy, prolínání minulosti a budoucnosti a samozřejmě trocha té ramontiky - co víc si přát. Moc se těším na poslední díl, až to do sebe všechno zapadne....

14.09.2015 4 z 5

Série byla super, akorát mi vadil pokaždé pomalý rozjezd. Konec ale stál vždy zato!

10.09.2015 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Kevin O'Brien

výborná kniha. Sice už člověk ví, kdo za vším stojí už asi od poloviny knihy, ale stejně vás to nutí číst dál.

20.08.2015 5 z 5

Gwendelina Gwendelina Jane Ashford

hezký nenáročný román

20.08.2015 3 z 5

Kainovo dědictví Kainovo dědictví Charlotte Lyne

Mám moc ráda historické romány. Tento byl napínavý i trochu romantický - co víc si přát.

20.08.2015 4 z 5

Dívej se, jak umírám Dívej se, jak umírám Erica Spindler

Kniha je napínavá od začátku do konce. Vřele doporučuji přečíst :-)

30.07.2015 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Janey King

Krásná kniha. Moc se mi líbil, jako ostatním zde, popis života na antarktidě a začínající vztah dvou účastníku expedice a Aliciino tajemství tomu dává ten správný šmrnc.

23.07.2015 4 z 5

Tajný deník Lucrezie Borgii Tajný deník Lucrezie Borgii Joachim Bouflet

dvěma slovy - hrozná kniha. Nuda od začátku do konce. Velké množství postav, ve kterých jsem se vůbec neorientovala a děj absolutně o ničem.

23.07.2015 1 z 5

Její výsost Její výsost Anne O'Brien

Velice hezky psaná kniha o životě Eleonory akvitánské. Jenom mi tam chybí tak trochu závěr. Myslela jsem, že tam bude zachycený celý její život a ne jenom část.

03.07.2015 4 z 5

Před svatbou Před svatbou Jane Costello

velice hezká, vtipná kniha, četla se úplně sama....

25.06.2015 4 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Krásný, čtivý, ale smutný příběh.

20.06.2015 4 z 5

Megiddský kruh Megiddský kruh Nathalie Rheims

Na začátku se mi kniha velice líbila. Byla čtivá, měla rychlý spád i děj byl celkem zajímavý. Konec mě ale hrozně zklamal a zařadil tuto knihu mezi totální blbosti.

20.06.2015 1 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Kniha byla docela nudná a zbytečně zdlouhavá. Jedině konec byl celkem zajímavý a měl spád. Proto ta druhá hvězdička.

20.06.2015 2 z 5