levra levra komentáře u knih

Kouzlo obsidiánu Kouzlo obsidiánu Petra Martišková

Bomba. Tato kniha má jedinou vadu, a to čekání na další díl:-)

28.02.2022

Kaleidoskop lásky Kaleidoskop lásky Martina Symerová

Přečtená za 1 den, příjemná oddychovka.

21.08.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Přečteno za 1 horké odpoledne. Taková nenáročná harlequinka, u které jsem se i pobavila. Přečtení této knihy rozhodně nepovažuji za ztrátu času.

18.06.2021 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Přečtená za 1 den. Kniha mě bavila, mezi hlavními hrdiny to pěkně jiskří, je to povedená oddechovka. Jediné co bych vytkla je poněkud uspěchaný konec.

11.06.2021 5 z 5

Tajemství obsidiánu Tajemství obsidiánu Petra Martišková

Další super kniha od skvělé paní spisovatelky. Přečetla jsem jedním dechem a doufám, že pokračování vyjdou co nejdříve.

10.06.2021 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Opět musím pochválit, kniha mě neskutečně bavila, neuvěřitelné propojení. Jen tak dál, pane spisovateli:-)

23.11.2016 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Úžasná kniha, musela jsem o ni ještě dlouho přemýšlet. Četla se skvěle, pobavila jsem se:-)

28.07.2016 5 z 5

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Christine Drews

Přečetla jsem za 2 dny, nenudila jsem se, doporučuji.

13.07.2016

Samec Samec Alice Clayton

Za mně zatím z celé série nejvíc utahané, nic moc děj, ale stejně jsem přečetla za 2 dny...jako oddechovka to nakonec přece jen ušlo:-)

20.11.2015 3 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Další super kniha od mé oblíbené autorky. Přečetla jsem jedním dechem v rekordním čase a ráda všem doporučuji.

07.12.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Úžasná kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout, přečetla jsem 2x a doporučuji, stojí za to:-)

05.12.2014 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Fajn oddechovka, přečetla jsem za pár dní. Nabíječ se mi líbil sice o něco více, protože jsem se u něj trochu víc nasmála, přesto tuto knihu ráda doporučuji, je také SEXY:-)

02.12.2014 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Super kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout, přečetla jsem jí za víkend, oddechovka, doporučuji:-)

18.08.2014 5 z 5