lenysek69 lenysek69 komentáře u knih

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Boží příběh, který Vás dostane. Tuto knihu prostě musíte přečíst, protože prostě chcete vědět, jak to dopadne :-)

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Pro mě naprostá špica :-) Kniha se četla sama. Miluji tyto "podivné" příběhy. Opravdu skvěle napsané.

28.02.2018 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Jelikož jsem trilogii Odstínů celkem zhltla, tak jsem se na knihu Grey ohromně těšila. Bylo to pro mě ovšem trochu zklamání. Věděla jsem, že je to napsáno z pohledu Christiana, ovšem nějak mě to nezaujalo. Asi to bylo tím, že když čtu knihu, tak jsem napnutá, co se tam bude dít a jak to bude všechno probíhat, ale tady už jsem to vlastně věděla. Takže pro mě celkem nuda.

28.02.2018 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Třetí díl byl srovnala s prvním dílem, co se týče zajímavosti. Stejně tak, jako u prvního dílu, čekáte, jak to bude probíhat, tak u třetího dílu čekáte, jak to asi dopadne. Za mě byl tedy třetí díl super.

28.02.2018 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl mě tolik neoslovil, jako ten první, ale i tak byl dobrý a celkem čtivý.

28.02.2018 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Je to sice už delší doba, co jsem tuto knihu četla, ale za mě byl první díl naprostá jednička. První díl jsem přečetla jedním dechem. Je jasné, že pány zřejmě tato kniha neosloví, ale za mě to bylo takové to čtení, kde se vžijete do příběhu a sníte si ten "popelkovský" sen :-)

Do vody Do vody Paula Hawkins

Tuto knihu jsem si koupila, jelikož jsem na ní slyšela dobré ohlasy a mohu tedy potvrdit, že ani mě kniha vůbec nezklamala. I když je děj trochu zamotaný a musíte se soustředit a pátrat, tak Vás strhne, tedy alespoň mě ano. Miluji to očekávání, jak to asi dopadne a to tato kniha splnila na jedničku. Určitě doporučuji.

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Knihy od této autorky mi opravdu sedly. Čtou se dobře, i přesto, že ze začátku máte pocit, že jste se v příběhu ztratili :-) Příběh trojčat byl opravdu fascinující.

27.02.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knihu jsem měla přečtenou relativně rychle, jelikož je hodně čtivá. Příběh mě strhl a čekala jsem s napětím na závěr. Musím se přiznat, že po přečtení jsem byla opravdu hodně naštvaná na chlapy, ale to byl jen můj ženský pocit :-) Knihu doporučuji.

Tma Tma Bernard Minier

Poslední díl trilogie - stejně strhující jako dva předešlé příběhy. Tento díl byl pro mě trochu děsivý a jelikož jsem knihu četla, když jsem byla doma sama, přiznávám se, že jsem se občas fakt bála. Příběh opět naprosto skvělý a nečekaný závěr. Jelikož jsem se do Christine opravdu vžila, tak jsem tuto knihu asi prožívala nejvíc. Doporučuji!! :-)

Kruh Kruh Bernard Minier

Přečetla jsem celou trilogii Miniera a tento příběh mě asi zaujal nejvíce. I přesto, že v knize figuruje spoustu postav a občas je to celkem zamotané, tak děj mě naprosto strhl a knihu jsem "zhltla" za jeden pouhý den. Prostě začnete a nemůžete přestat než zjistíte, kdo to vlastně dělá. Martin Servaz opět naprosto dokonalý. Doporučuji :-)

Mráz Mráz Bernard Minier

Naprosto luxusní kniha. Dostala jsem tip od kolegyně, abych si tuto knihu přečetla. Knihu jsem nakonec přečetla zhruba za 10 hodin. Příběh je napínavý až do konce. Celou dobu máte několik tipů, kdo to asi tak mohl udělat, ale nakonec jste překvapení, kdo je nakonec vrah. Stoprocentně doporučuji.