lenkaknel lenkaknel komentáře u knih

Tajemství pergamenu Tajemství pergamenu Matt Rubinstein

Do napínavého románu, jaký slibuje anotace, to mělo dost daleko (prakticky nic se tam nedělo). A že by to bylo znepokojující...to taky říct nemůžu. Co však musím uznat, je zde výborně popsáno, jak se cítí člověk mající pocity stihomamu. To však nic nemění na tom, že tohle je jedna z nejnudnějších knih, co jsem kdy četla.

17.04.2014 2 z 5

Odkaz Stonehenge Odkaz Stonehenge Sam Christer (p)

Prostě strhující!!! Po celou dobu čtení mě lehce mrazilo... =)

12.03.2014 5 z 5

Nefalšovaná kočka Nefalšovaná kočka Terry Pratchett

=) =D xD (více netřeba dodávat)

12.02.2014 5 z 5

Konec kruhu Konec kruhu Tom Egeland

Kniha se mi četla velice dobře, skoro sama.

08.02.2014 5 z 5

Malér Eyrová Malér Eyrová Jasper Fforde

Když jsem si knížku půjčovala, absolutně jsem neměla ponětí, do čeho jdu. Většinou čtu historické romány, takže Malér Eyrová byl pro mě tak trochu "mimo žánr". Jsem velice ráda, že jsem románu dala šanci. Mám po dvou dnech dočteno a můžu říct jen: Jsem nadšená! Už dlouho jsem se u knížky nesmála nahlas. Určitě doporučuji. Fantastické!!!

05.02.2014 5 z 5

Už je tady zas Už je tady zas Timur Vermes

Jsem jen trochu rozčarovaná z toho konce-nekonce.

05.02.2014 4 z 5

Královský gambit Královský gambit John Maddox Roberts

Antika mě baví, ale...tak jako u Královského gambitu jsem se nenudila už dlouho. Naposled u Posledního dějství v Palmýře, kde to však spravila závěrečná scéna. Tady? Nic.Tady se mi poprvé stalo, že jsem přeskakovala stránky.

Knížku jsem se rozhodla číst na základě níže uvedeného tvrzení, že Metellus je zábavnější než Marcus Didius Falco. Nesouhlasím.

23.01.2014 1 z 5

Tiberius Tiberius Allan Massie

Kniha předkládá zajímavou myšlenku, že Tiberius vůbec nemusel být takový, jaký je prezentován dějinami.

22.01.2014 3 z 5

Není římského lidu Není římského lidu Jarmila Loukotková

Moc krásná kniha... Jednou si ji určitě přečtu znovu (jen u mála knih to vím tak jistě jako tady). Také jsem pořád měla nutkání srovnávat s níže zmiňovaným Quo Vadis. A jak už tu někdo řekl, bližší je mi Petronius Loukotkové než Sienkiewiczův... Ještě nikdy jsem u knihy nebrečela, ale tady jsem k tomu měla asi nejblíž.

08.01.2014 5 z 5

Cesta ctnosti Cesta ctnosti Lindsey Davis

Je fakt, že oproti jiným autorčiným knihám mě Cesta ctnosti příliš nebavila. Že je na vině překlad, mě opravdu nenapadlo.

06.01.2014 3 z 5

Vidět Delfy a zemřít Vidět Delfy a zemřít Lindsey Davis

Asi přejdu na vegetariánskou stravu...ne, vážně. Ten konec mi přišel trochu absurdní (na druhou stranu se divím, že jsem to vlastně nečekala).

03.01.2014 5 z 5

Julie Julie Anne Fortier

Výborné čtení, až na ten konec v kryptě...to mi opravdu přišlo přehnané.

29.12.2013 5 z 5

Bohyně odplaty Bohyně odplaty Lindsey Davis

Přečteno za dva dny - fantastický závěr série!

22.12.2013 5 z 5

Utajené dějiny Evropy Utajené dějiny Evropy Jerzy Besala

Pořád čekám, kdy narazím na něco utajeného...a mám takový dojem, že se asi nedočkám...takže to v polovině vzdávám.

11.12.2013 1 z 5

Skrytá síla minulých životů + CD Skrytá síla minulých životů + CD Sandra Anne Taylor

Upřímně, autorčin styl psaní mi přišel takový...suchopádný...nezáživný... Na tohle téma mám radši knížky od dra Briana Weisse.

07.12.2013 1 z 5

Doba jedová 2 Doba jedová 2 Anna Strunecká

Přijde mi slabší než první díl.

03.12.2013 3 z 5

Egypt Egypt Claire Lalouette

Fakta v knížce jsou dle mého názoru podaná suše a i ta mi celkově přijde nezáživná. Starověký Egypt mě zajímá a vím, že na tohle téma se dá psát i čtivě.

03.12.2013 2 z 5

To jsem já, Barbánek To jsem já, Barbánek Jiří Havel

Jako malá jsem měla tuhle knížku moc ráda... =)

28.11.2013 5 z 5

Zelený skarabeus Zelený skarabeus Philipp Vandenberg

Ze všech Vandenbergových románů mě tenhle bavil nejmíň.

24.11.2013

Poslední dějství v Palmýře Poslední dějství v Palmýře Lindsey Davis

Nemohu si pomoct, ale Poslední dějství v Palmýře mi z celé série přišlo nejslabší.

22.11.2013 3 z 5