To jsem já, Barbánek

To jsem já, Barbánek https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/7636/to-jsem-ja-barbanek-7636.jpg 5 90 12

Barbánek série

Další Barbánkovo dobrodružství. Nová knížka úsměvných seriálových kreslených příběhů pejska Barbánka, který žije s klukem Honzou a jeho rodiči. Jemný humor, nápaditost příběhů i komické ladění kreseb učinily z Barbánka nezapomenutelného hrdinu mnoha dětských generací.

petbrab
29.06.2021 5 z 5

Krása.Pamatuji si ji z dětství. Hezký dárek k Vánocům to tehdy byl. Barbánek byl pro mě velký hrdina.

Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

PajaPaja007
03.11.2020 5 z 5

Moje nejkrasnejsi detstvi. ????

Josh
20.04.2020 5 z 5

Skvělý nápad vydat příběhy Barbánka. Ať si říká na časopis Ohníček před r.1989 kdo chce co chce tenhle komiks byl prostě super. Grafika a příběhy osloví každé dítě a pokud osloví také dospělé ještě lepší.... Proč se pořád chovat, myslet a být dospělí? Aspoň při čtení být zase dítětem!!!

PospecBrno
15.04.2020 5 z 5

Prostě Barbánek! Odkojená na těchto knížkách!

Atlantis
31.01.2019 4 z 5

Dalo by se říct, že svým způsobem byl Barbánek můj první komiks. Už jako dítě mě fascinovala živost jednotlivých políček, to jak jsou nabité drobnostmi a detaily a že si v nich vždy najdu něco nového i po několikátém čtení. Dodnes si živě pamatuji, jak se mně moje okolí ptalo, proč zase čtu tuhle "knihu" a jestli raději nechci něco hodnotnějšího. A já nechtěl. Barbánek je prostě nezapomenutelnou částí českého komiksu.

Lucissia
14.11.2016 5 z 5

V dětství jsme Barbánka četli já i sestra mockrát. A moc se mi líbil. Stejně teď i synovi, když jsem mu předčítala a ukazovala kdo co povídá. A odteď neřekne kočáru brášky jinak než mercedeska. :-)

lulenky
30.03.2016

moje nej kniha :D je to jedna z mála komiksů, který se dají číst :)

Maitter
02.01.2016 4 z 5

Díky Barbánkovi jsem se naučila „Znám křišťálovou studánku, / kde nejhlubší je les...“. To se počítá.

lenkaknel
28.11.2013 5 z 5

Jako malá jsem měla tuhle knížku moc ráda... =)

tyzik.cejka
12.05.2013 5 z 5

pěkné ale už si to moc nevzpomínám o čem to bylo no vím že byl takoví akční a taky si vzpomínám že to vycházelo ve Sluníčku a jediný díl který se mi vryl do paměti hned byl z pomníkem pro děti skvělé

Miru
21.02.2012 4 z 5

Kromě Čtyřlístku snad jediný komiks, který jsem kdy četla. A tak jako Čtyřlístek hned několikrát :-)