Lenka9419 Lenka9419 komentáře u knih

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Nádherny príbeh. Rachel bola uzasna rovnako ako Cain. Cakala som podla obsahu uplne nieco ine popravde, ale dostala som nieco lepsie. Romanticky pribeh. A ten koniec. No krasa.

04.10.2019 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Tak toto bola za mna velmi dobra kniha. Aj ked som sa niekedy trosku stracala, ale bolo to uzasne. Za mna 100 bodov :) a odporucam.

21.03.2021 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Od kedy vysla tato kniha tak som si vravela ze to bude blbost, no po precitani recenzii som si povedala ze sa do toho dam ani nie je nijako extra dlha cize v pohode. No a som nadmieru spokojna. Jedna z mojich najoblubenejsich oddychoviek odteraz :) plny pocet.

04.05.2018

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Ako vidim nie som sama, ktora je z knihy sklamana. Prva polka neskutocna nuda. Oproti jednotke, kde som mala oboch hl. hrdinov rada, som im v dvojke nevedela prist na chut a stvali ma. Kazdopadne autorka je skvela a tesim sa ne jej dalsie knihy.

05.09.2018

Tvůj svůdný dotek Tvůj svůdný dotek Teresa Medeiros

Tuto autorku vazne zboznujem, ale tato kniha bola pre mna trosku sklamanim. Pribeh bol dobry ale stale som cakala neviem nieco viac. Kludne to mohla ponat aj viac fantasy a mozno by ma to viac vtiahlo do deja. Ale toto bola pre mna trosku nuda musim povedat. Hlavne ten koniec cakala som od konca po pravde dost vela :-D SPOILER - dufala som ze biela pani bude ozajstny duch aj ked od zaciatku bolo jasne ze je to Anna ale myslela som ze bude nejako prekliata. Takze celkovo za mna asi na trojku.

13.01.2020 3 z 5

Temné touhy Temné touhy Kresley Cole

Tato seria je vazne dobra. Kladne hodnotim vsetky casti ale za mna najviac treti diel. A na nete som videla aj 6 (rydstom) a 7(murdoch) v cz. Cize tymto sa to nekonci :)

24.07.2019 5 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Na stastie som si precitala komentare a tuto knihu zacala citat po 4 diely nocnich lovcoch. Aj som celkom rada lebo som si potrebovala oddychnut od cat a bonesa :D Tato kniha docitana. Proste klasika romantika. Mne osobne sa velmi pacila aj ked niesu na nu nejake pozitivne komentare. Oboch som mala velmi rada a teraz zas ideme na Cat a bonesa. A ta pauza pomohla lebo sa tesim uz na nich :)

16.10.2018

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Komentar pridam k tejto prvej casti. No ale toto sa nestava u vela knih zeby druha cast bola lepsia ako prva a tretia lepsia ako druha atd... :D toto je fakt pecka kniha. ziadne obkecavacky podla mna super pribeh, romantika vsetko co mam rada tam je cize ja som maximalne spokojna :) len odporucam

09.10.2018

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Nebudem pisat svoj nazor ku kazdej knihe, napisem celkovo co si myslim. V podstate su vsetky knihy na jedno kopyto. Hned ked sa stretnu sa ,,zamiluju" (pritahuju), ona ho strasne chce, on sa nechce nikdy zalubit atd.. :D Ale kazdopadne to nemyslim v zlom. A som rada ze zatial v ziadnej knihe nebolo podvadzanie partnerov, kedze to v knihach uplne neznasam, cize kto chce cistu romantiku, knihy od tejto autorky nech si precita. Precitala som od nej myslim si celkom dost knih a mne sa kazda jedna pacila a vzdy som sa tesila na dalsiu, kedze ja tieto pribehy millujem :D

14.11.2018

Absint Absint Winter Renshaw

Dokonale. za jeden den precitana kniha. Uzasny dej, ziadne zbytocne reci. Nemohla som ju proste odlozit kedze kazda jedna strana bola zaujimava. Necakala som vobec takyto dej a bolo to perfektne. A tu sesteernicu by som zabila :D Po dlhom case jedna z naaj knih.

16.08.2018

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

No tak ja neviem. Kupila som si tu knihu bez precitania komentarov a recenzii. Akurat som na strane 50cca a stale neviem ci ju mam citat dalej. Stale sa k nej musim dokopavat. Zatial je to strasna nuda a pre mna sklamanie.

17.07.2018