Lenka26 Lenka26 komentáře u knih

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

Kniha byla poutavá, četla se rychle, děj byl svižný, konec se mi zdál trochu nadsazený, ale i tak na léto jako oddechovka v pohodě.

20.06.2019 5 z 5

Mlýn na mumie Mlýn na mumie Petr Stančík

Chtěla jsem zkusit žánr, který normálně nečtu. Ale zkusit se má všechno. Jen se mi ale potvrdilo, že nejsem pro tento žánr cílová skupina. Obdivovala jsem sice krásu jazyka, ten podal pan Stančík moc hezky, ale kniha mne moc neupoutala. Ale je to asi jenom výhradně mnou, protože jsem se snažila přečíst něco, co mi není blízké.

20.06.2019 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Poutavý děj, poutavě napsáno, moc se mi to líbilo.

20.06.2019 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

První kniha autorky co jsem četla a velice příjemné překvapení. Ve čtení dalších knih autorky budu určitě pokračovat.

17.06.2019 5 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Kniha velice příjemně překvapila. Události kolem odsunu byly ztvárněny poutavě a zajímavě. Hodnotím velmi kladně.

15.06.2019 5 z 5

Číše jedu pro krále Číše jedu pro krále Jan Bauer

Nemám moc ráda srovnávání pana Bauera s panem Vondruškou. Každý má svůj styl psaní, různý přístup k historickým faktům, prostě se jedná o dva různé autory, proto i jejich tvorba je různá, alespoň částečně. Mám je jako autory ráda oba dva. Číše jedu pro krále se mi líbila, tak jako snad všechny knihy pana Bauera i pana Vondrušky. Knize nechybí napětí, ani vtip, moc se mi líbila. Dobrá oddechovka na letní horké dny.

12.06.2019 5 z 5

Záhada kamene mudrců Záhada kamene mudrců Jan Bauer

Miluji knihy pana Vondrušky i pana Bauera, musím přesto přiznat, že tuto bych zařadila zatím jako tu nejslabší od pana Bauera. Ostatní se však dají číst jedním dechem a jsou prostě úžasné.

22.03.2019 3 z 5

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

Tuto autorku mám k velké spokojenosti hodně načtenou. Každá její další kniha nezklame. Přesto bych u této mohla říci, že byla vcelku zdlouhavá, avšak zvratový konec vše vynahradí.

22.03.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velice zdařilá kniha, která ve mně ještě dlouho po jejím dočtení vyvolávala pocity z válečných hrůz. Hodnotím nejvyšším možným hodnocením.

16.03.2019 5 z 5