legally-blonde legally-blonde komentáře u knih

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Skvělé, styl psaní mě, s každou další přečtenou knihou, baví čím dál víc. Díky barvitému popisování se občas bojím místo Rakera :-). David je tak trochu nesmrtelný, ale fandím mu.
Jsem velmi zvědavá jak se bude život Rakera ubírat po setkaní s Annabel.

26.04.2019 4 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Raker nemá snad žádný pud sebezáchovy, kolikrát jsem musela knihu odložit jak jsem se bála za něj.
Za mě napínavé a strhující čtení, ale ten konec. Musím rychle začít číst další díl.

30.03.2019 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

uff, v lese jsem se bála jak malá holka. Za mě lepší jak Hon na mrtvého, tohohle pachatele jsem nečekala. Jsem zvědavá jak se bude Raker ubírat dále.

10.03.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Knížka mě moc bavila, přečteno jedním dechem. Doufám, že bude brzy další Fosterka.

20.02.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Chvilkama jsem se ztrácela v ději a asi i v postavách, příliš mnoho "ujetých" lidí.
Přečteno poměrně rychle, chcete znát jako to dopadne.
Asi jsem čekala něco temnějšího.

20.02.2019 3 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Velmi do detailu vše popisované, ale i přesto velice "čtivé", přípěh má spád. Závěr jsem nečekala. Davida jsem si oblíbila a pokračuji v sérii.

20.02.2019 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Výborné, knihu jsem přečetla za 3 dny, téměř jedním dechem. Má spád, nenudí, motiv byl jasný poměrně brzy. Už se těším na další případ.

07.02.2019 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Hrozně jsem se musela přemlouvat, aby knihu vůbec dočetla. Pro mě strašně zdlouhavé, roztahané. Kdyby byla o třetinu kratší, užila bych si ji mnohem víc.

21.11.2018 2 z 5