leanechvilova leanechvilova komentáře u knih

Černý kocour a jiné hororové povídky Černý kocour a jiné hororové povídky Edgar Allan Poe

Poe byl opravdu geniální autor. Zbožňuji jeho povídky a rozhodně nejradši mám Černého kocoura a Zradné srdce.
Povídky jsou opravdu hororové a jde při nich mráz po zádech.

11.11.2018 4 z 5

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

Tuhle klasiku naprosto miluji!!
Sice Werther byl chvílemi vážně protivný.
Ale jeho city k Lottě mě vážně dostaly, celková jeho oddanost a zamilovanost.
Rozhodně doporučuji!

11.11.2018 5 z 5

Velmi oddechový příběh. Chvílemi až moc oddechové, takže nemá smysl v tom hledat hlubší zápletku či pointu příběhu. Mia a její chování či rozhodování mi přišlo občas až na ránu. A některé sexuální scény byly až trochu k smíchu. Ale ve finále se mi knížka líbila a romantika a vášeň v ní rozhodně nechyběla. A už se těším na pokračování.

13.10.2018 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Dokonalá knížka. Smutný zamilovaný příběh, který je strašně čtivý. Od knížky se nedalo odtrhnout.

07.08.2018 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Úžasná kniha, která určitě změnila můj pohled na život. Krásně napsaná a rozhodně čtivá.

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Velmi dobrá sbírka. Sice některé básně jsou slabší. Ale to nemění nic na faktu, že tahle knížka je dokonalost. Velkým bonusem je určitě i ilustrace.

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Nejlepší díl série. Strašně moc čtivý a nedalo a nedalo se od nej odtrhnout. Rozhodně jsem se do této série zamilovala.

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Úžasná knížka, která mě vážně dostala. Zajímavý příběh a ještě k tomu krásně napsaný.