Lea007 Lea007 komentáře u knih

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Autor přitvrdil a neumím přesně vyjádřit zda v dobrém či zlém. Kniha se mi líbila a určitě i z důvodu, že jsem četla první a druhý díl hned po sobě.

21.06.2020 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Asi jsem četla jinou verzi než ostatní :) Mě se námět i detektiv velmi líbil

21.06.2020 5 z 5

Manželky Manželky Tarryn Fisher

Označit tuto knihu za Thriller je opravdu troufalé. Naprostá ztráta času, děsný blábol.

24.05.2021

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Hadrový panák je TOP. Tato kniha neurazí , ale ani nenadchne. Snad další bude lepší

04.08.2021

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Já musím chválit. Takové téma co mě nenechalo knihu odložit. Hned jdu na druhý díl. Né vždy je potřeba aby při čtení tekla po rukou krev

16.07.2021

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Tak já tentokrát nevím. Autorka je moje oblíbená, ale tato kniha pro mě slabší. Nicméně budu vyhlížet další díl :)

21.06.2020 4 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Je to má první kniha od autorky . Dějově moc pěkné. Nemůžu se ovšem zbavit dojmu , že detektiv Tom Douglas vyšetřil leda kulové. Možná je to v dalších dílech jinak. Za mě zatím průměr

16.07.2020 2 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Kniha mě úplně pohltila. Nápad geniální i když provedení v praxi by asi moc nešlo, ale kdo ví. Každopádně kniha nešla odložit.

17.06.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Velmi čtivá a bezkrvá detektivka. Musela jsem přečíst jedním dechem.

05.08.2020 4 z 5

Betonová blondýna Betonová blondýna Michael Connelly

Teď jsem trochu zmatená. Třetí případ není Dvanáctá oběť? To jsem na to zvědavá :)

22.07.2020

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Opět výborný příběh se svižným dějem.

06.08.2020 3 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Napínavý děj. Mnoho podivností v jedné rodině. Pozitivně hodnotím, že při čtení netekla krev po rukou. Vždy , když jsou v ohrožení děti, mám smíšené pocity. Naštěstí zde vhodně zakomponované. Za mě lepší průměr. Neurazí a ani nenadchne

23.07.2020 2 z 5

Muž bez psa Muž bez psa Håkan Nesser

Dvě třetiny knihy jsem se celkem nudila. Sice se ztratily dvě osoby, ale to je tak vše. Krimithiller je trochu odvážné označení. Uvidím co druhý díl :(

21.06.2020 3 z 5