Layyen Layyen komentáře u knih

Nehody dopravních letadel v Československu 1918-1939 - 1.díl Nehody dopravních letadel v Československu 1918-1939 - 1.díl Ladislav Keller

Zajímavé čtení, ke knihám jsem se dostal na základě seriálu o leteckých nehodách na technetu.. jen jsem se utvrdil v tom že lítání letadlem není zrovna bezpečné, ač statisticky to tak vychází.. :)

23.11.2019 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

hodně zmatečné, dívka ve vlaku byla uplně jiná liga.. z knihovny ano, kupovat ne

23.11.2019 2 z 5

Dvojitý pohřeb Dvojitý pohřeb James Hadley Chase (p)

čistě náhodou jsem na tuhle knížku narazil, rychlý spád, lehce nečekaný konec, stojí za to :)

23.11.2019 5 z 5

Prolitá krev Prolitá krev Åsa Larsson

uplně náhle jsem narazil na tuto severskou autorku, a nebyl jsem zklamán, po boku Larse Keplera a Jo Nesba nabízí zajímavou detektivku :) sice na své kolegy nemá ale i tak je to velmi zajímavé čtení

12.11.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Jurek Walter se zdá být nesmrtelný ale i na něj došlo..

12.11.2019 4 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

šikovně zasazeno do aktuální doby a tématu sociálních sítí

Příští oběti Příští oběti Jeffery Deaver

začetl jsem se do jedné knihy od Deavera a následně čtu další a další, nevycházím z překvapení :)

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

výborně promyšleno od začátku do konce

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Deaver je prostě mistr žánru,sice už tradičně je vrahem někdo jiný než to vypadá, ale jako vždy to není vůbec jednoduché

18.10.2019 5 z 5

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Tak tohle se povedlo,velmi mě překvapilo zasazení do doby 2.sv.v., celkově se to vyjímá i mezi dalšíma detektivkama nejen od Dievera :)

18.10.2019 5 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Ze začátku jsem měl obavy, že to bude nuda ale po nějaké chvíli se to začlo rozjíždět a konec byl jako vždy plný napětí :)

15.09.2019 4 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Série Lyncolna Ryma je prostě dokonalá, co dodat. Zezačátku vypadá vše jinak, než ve výsledku doopravdy je, velmi zamotaný avšak uvěřitelný příběh.

15.09.2019 5 z 5

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Další z autorů kteří tak jako J.Deaver píší dokonale promyšlené knihy kde do poslední chvíle neklesá napětí ani zvědavost!

02.09.2019 5 z 5

Cesta zpátky Cesta zpátky Erich Maria Remarque (p)

Ve škole nás o týhle knize učili, ale nečetl sem ji, až nyní cca po 15 letech od ZŠ jsem se k ní dostal, a musim říct že to má smysl číst, a má to dost co nabídnout... S lidskou myslí válečný zážitky musej udělat hrozný věci

02.09.2019 5 z 5

Zpovědi českého Američana Zpovědi českého Američana Ernest Kolowrat

Zajímavé nakouknutí do historie, pro získání představy jaké můžou být začátky v cizí zemi..

17.08.2019 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Na tuhle knižní serii nedám dopustit, někdy jednoduché ale vždy vtipné :) tolik blbin bych nedokázal vymyslet :)

16.08.2019 5 z 5

Dívka v zrcadle Dívka v zrcadle Eva Kačírková

Taková lehčí Česká detektivka, proč ne :) hlubší myšlenka tu neni ale zabaví :)

16.08.2019 3 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

začlo to jednou knihou od Deavera, a teď jedu jednu za druhou :) Tanečník je ve stylu ostatních jeho detektivek, všechno ke konci vypadá jako vyřešené a přitom znovu přijde zvrat a všechno bude jinak :)

03.08.2019 5 z 5

Hadohlavec Hadohlavec Peter May

May nezklamal jako víceméně vždy, p.s. konečně i konec vzbuzuje jistou naději pro dva hlavní hrdiny, narozdíl od většiny ostatních z čínské série :)

26.07.2019 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

viděl jsem film a až nyní jsem se čistou náhodou dostal ke knize. Kniha je opravdu výborný kousek pro všechny kteří mají rádi počítačové hry, fantasy/scifi.. Domyšleno do posledního detailu. Kdo viděl film, neměl by opomenout tuto knihu

21.07.2019 5 z 5