Dívka v zrcadle

Dívka v zrcadle https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34300/bmid_divka-v-zrcadle-Dga-34300.jpg 3 27 9

Petr Bort série

Detektivní román české autorky vypráví o vyšetřovateli Petru Bortovi, který opouští policii, aby mohl zahájit existenci vlastní soukromé praxe. Petr Bort je definitivně rozhodnut. Odchází od policie a alespoň chvíli si bude užívat zaslouženého odpočinku. Jednoho dne se však u dveří hlavního hrdiny zjeví mladá žena, která dočasně potřebuje schovat objemné zavazadlo. Po velmi krátké době následuje úkladná vražda známého herce a producenta Bergmana. Bohužel, celá událost se odehraje přede dveřmi již zmiňovaného detektiva. Takže Petr má co vysvětlovat. Aby toho nebylo málo, následuje další vražda známé osobnosti. Jak ale s případem souvisí kufr a neznámá dívka?... celý text

rafan65
24.06.2023 3 z 5

Průměrná česká detektivka děj je slabší a málo napínavý. Opět samá korupce, politika a provázanost nekalého podnikání a politických špiček. Vše podtrhuje bezmocná policie, prostě pořád stejná písnička. Tyto knihy mě už opravdu nudí a nejhorší je že se vlastně od doby napsání této knihy nic nezměnilo.

baji42
09.03.2023 3 z 5

Od této autorky existují lepší počiny. Toto je takový průměr.

Marcik7
08.07.2022

Kniha mne bohužel nezaujala, i když knihy paní Kačírkové jsem kdysi četla ráda. Tato mi přišla nijaká, nezajímavá. Nedočetla jsem - tedy nehodnotím .

Vojslava
31.12.2019 3 z 5

Kniha si sotva na tři sáhla - jednak příběh sám byl poněkud samoúčelný a nezajímavý, s násilným zapojováním jednotlivých postav, které jako by autorka tahala z rukávu, aby jí posloužili k posunutí děje. Sem tam dokonce i některé v průběhu změnily jméno. :-) Škoda, autorka napsala i zajímavější knihy.

Layyen
16.08.2019 3 z 5

Taková lehčí Česká detektivka, proč ne :) hlubší myšlenka tu neni ale zabaví :)

dagmar5477
16.10.2017 4 z 5

Pohodová detektivka, moc dobře se četla.

denib
01.06.2017 5 z 5

Poctivá česká detektivka - líbilo se mi to. Nečekejte žádné žádného akčního superhrdinu, žádné mikrostopy a jejich vědecké vysvětlování. Prostě "jen" policejní práce, selský rozum a tomu odpovídající výsledek.

kika 13
18.12.2014 3 z 5

Psáno pohodově a vtipně.

Zdeslav
27.07.2012 2 z 5

Neustálý pocit z nepříjemně porevolučního námětu, který vychází z vraždění podnikatelů a jim podobným zbohatlíkům, místy slibuje zalíbenost v hlavním hrdinovi, jehož charakter ale nakonec nedokáže proniknout do srdce čtenářova.