Dívka v zrcadle

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Detektivní román české autorky vypráví o vyšetřovateli Petru Bortovi, který opouští policii, aby mohl zahájit existenci vlastní soukromé praxe. Petr Bort je definitivně rozhodnut. Odchází od policie a alespoň chvíli si bude užívat zaslouženého odpočinku. Jednoho dne se však u dveří hlavního hrdiny zjeví mladá žena, která dočasně potřebuje schovat objemné zavazadlo. Po velmi krátké době následuje úkladná vražda známého herce a producenta Bergmana. Bohužel, celá událost se odehraje přede dveřmi již zmiňovaného detektiva. Takže Petr má co vysvětlovat. Aby toho nebylo málo, následuje další vražda známé osobnosti. Jak ale s případem souvisí kufr a neznámá dívka?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34300/divka-v-zrcadle-34300.jpg 3.317
Série

Petr Bort 6.

Žánr
Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Dívka v zrcadle

Přidat komentář
Vojslava
31.12.2019

Kniha si sotva na tři sáhla - jednak příběh sám byl poněkud samoúčelný a nezajímavý, s násilným zapojováním jednotlivých postav, které jako by autorka tahala z rukávu, aby jí posloužili k posunutí děje. Sem tam dokonce i některé v průběhu změnily jméno. :-) Škoda, autorka napsala i zajímavější knihy.

Layyen
16.08.2019

Taková lehčí Česká detektivka, proč ne :) hlubší myšlenka tu neni ale zabaví :)


dagmar5477
16.10.2017

Pohodová detektivka, moc dobře se četla.

denib
01.06.2017

Poctivá česká detektivka - líbilo se mi to. Nečekejte žádné žádného akčního superhrdinu, žádné mikrostopy a jejich vědecké vysvětlování. Prostě "jen" policejní práce, selský rozum a tomu odpovídající výsledek.

kika 13
18.12.2014

Psáno pohodově a vtipně.

Zdeslav
27.07.2012

Neustálý pocit z nepříjemně porevolučního námětu, který vychází z vraždění podnikatelů a jim podobným zbohatlíkům, místy slibuje zalíbenost v hlavním hrdinovi, jehož charakter ale nakonec nedokáže proniknout do srdce čtenářova.

Doporučujeme

Sněžný měsíc
Sněžný měsíc
Vekslák
Vekslák
Poslední cantilena, Tajemství Tudorovců
Poslední cantilena, Tajemství Tudorovců
Osm
Osm

Autor a jeho další knihy

Eva Kačírková
česká, 1937

všech 35 knih autora

Kniha Dívka v zrcadle je v

Přečtených26x
Knihotéce24x
Chystám se číst2x