Dvojitý pohřeb

Dvojitý pohřeb https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98241/dvojity-pohreb-98241.jpg 4 53 13

Drsný kriminální příběh z Floridy, kde v opuštěném rybářském srubu zabiják drží jako rukojmí filmového scenáristu.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Vyšehrad

We´ll Share a Double Funeral , 1982

kokrokr
06.11.2022 4 z 5

Na malé ploše velmi dobře vykreslené charaktery hlavních aktérů příběhu. Hned je jasné, kdo je co zač a proč jedná určitým způsobem.

Paulmain
29.08.2022 5 z 5

Moje druhá kniha od tohoto autora a opět paráda. Příběh je od začátku napínavý, srozumitelný, čtivý a zápletka opravdu zajímavá. Jednotlivé linky příběhu jsou krásně popsané a úplně přirozeně se sejdou v závěrečném drsném finále (drsný je však i předchozí děj) . Autor nechodí pro mrtvoly daleko a je mu úplně jedno, zda se jedná o záporáka nebo klaďase - dost často to bylo docela neočekávané. Palec nahoru!

Vydra57
31.03.2022 4 z 5

Audiokniha- Hodně napínavý příběh, hodně mrtvol, konec ,co vše vyřeší. Dá se !

Marfiel
09.01.2022 5 z 5

Originální zápletka, skvěle popsané postavy i dramatické vyústění příběhu. Podlost, násilí, sobeckost nemá u tohoto autora příliš šanci na přežití. Nejzajímavější byla asi postava Sheily, její charakter, vývoj, osudovost... Ve svém žánru opět nadprůměrná detektivka.

kamila5406
15.01.2021 5 z 5

Kdo má rád detektivky tan tenhle spisovatel je nejlepší výběr

DzordanoChruno
26.11.2020 5 z 5

Čítal som už druhý krát, stále výborný zážitok, ktorý nepokazila ani ťažkopádne vykreslená slepica Sheila (autor by sa radšej mal držať toho, čo mu ide a nepokúšať sa o pochopenie ženskej duše :-)

Jaruš7
12.07.2020 5 z 5

Klasika z americké setby detektivních spisovatelských hvězd.
Audiokniha, udrží napětí do posledního detailu.
Během četby bych do hrobu poslala skoro každýho, tak je titul navádějící.
Je to ohlášení, které typujete, a ono ne a ne aby to vyšlo, to zpočátku. Takže neřešit hned, i když ten pocit zasáhnout do autorova děje a vylepšit nastavené mantinely, je jako výuka kurzu psaní.
Americká stará, dobrá klasika.

Schamila
18.05.2020 4 z 5

Moc hezká detektivka, měla jsem ji v ČV, ale ty pohřby jsou jen v názvu knihy, takže si na toto téma "svatba - pohřeb", budu muset ještě něco přečíst :-))))))

Knihomol2108
10.04.2020 5 z 5

Číhá, svižná, ale žádný trhák. Dobrá krimi.

Layyen
23.11.2019 5 z 5

čistě náhodou jsem na tuhle knížku narazil, rychlý spád, lehce nečekaný konec, stojí za to :)

DabelSejk
17.01.2019 5 z 5

To si dám někdy ještě jednou a vůbec mi to nebude vadit. Krásná, čtivá a napínavá klasická detektivka.

jaroiva
12.11.2018 5 z 5

Parádní klasická detektivka. Má hlavu i patu, zajímavou zápletku, uvěřitelné schopnosti vyšetřovatelů... jo, doporučuji.

astroweb
25.04.2013 5 z 5

Jedna z nejlepších prací Chase, napínavé, hodně dobré.

Florida

James Hadley Chase (p)