Landora Landora komentáře u knih

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Moc pěkné. Styl literatury faktu. Žádná zbytečná omáčka okolo. Věřím, že vše v knize je pravda, protože mnoho stejných informací nám říkal i průvodce ve mlýně. V Hoslovicích jsem byla a při popisu mlýna jsem ho v duchu procházela zároveň s autorem. Kdo viděl pohádku Tři bratři, která se tam natáčela, si mlýn taky vybaví.

27.03.2021 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Knihu jsem měla přečtenou za jeden den, napínavá, zajímavá, ale dost mě zklamal nesmysl, že po takových zlomeninách se sundá sádra, on vyskočí jako srnka a půjde kilometry...

20.10.2019 4 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Příjemné, trochu lechtivé, plné očekávání a jestli a kdy to přijde. Byla jsem zase po čase velice spokojená s mile romantickou knihou.

03.04.2019 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Zkraje lehce nuda, ale pak je to nářez...

31.03.2020 5 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Mně se kniha líbila a to si myslím, že jsem poměrně náročná. První třetina rozjezd, pak to bylo vtipné, milé čtení. Jen Elizabeth byla občas pěkně tvrdohlavá.

08.03.2020 4 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Knihou jsem byla bohužel zklamaná. Nic moc se nedělo, jen se během dvaceti let řeší, jestli a kdy spolu budou spát.

14.04.2019 2 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha pěkná, ale ve skutečnosti by se muž takhle změnit nedokázal.

03.04.2019 3 z 5

Jen dnešní noc Jen dnešní noc Kateřina Chyle

Knížka pěkná, ale snad stovky hrubic. Chvílemi to vypadalo, že autorka nezná tvrdé y.

09.01.2021 4 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Nedočetla jsem. Hvězda za námět, ale zpracování zoufalé. Nechce se mi věřit, že se sebou někdo nechá takhle manipulovat.

23.07.2020 1 z 5

Bojovnice Bojovnice Lesley Pearse

Kniha se dobře čte, ale vadí mi rozdělení postav na jasně hodné a zlé. Nic mezi tím. Snad jedině její nápadnici mají své plus a mínus, aby mohla řešit jestli ho má pustit k vodě.

28.09.2019 2 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas