Lana33 Lana33 komentáře u knih

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tato kniha patří podle mě mezi nejlepší z celé serie s Joonou :) napětí po celou dobu vyšetřování by se dalo krájet a rozuzlení celého připadu je nečekané. Kepler mě předvědčil o tom, že stojí za to, aby ho lidé četli!

26.02.2017 5 z 5

Mutace Mutace Robin Cook

Kniha, která poskytuje pohled na odvrácenou tvář genetiky. A to, že hrát si na stvořitele není vždy nejlepší nápad. 4 hvězdy za nápad!

25.02.2017 4 z 5

Popis Čeňka jako malého Satana je vtipný, nicméně mně zaujal více autorův blog než celá kniha. Celkově nejlepší mi přišly stati s Natašou :) na ukrácení volného času ideální :)

25.02.2017

Nemůžu říct, že jsem se nějak těšila na tuto knihu, ale říkala jsem si, že když už jsem přečetla několikrát prvních 7 dílů, tak musím přečíst i tuhle knihu. Teď k té knize. No...nechci říct, že to bylo zklamání, ale na prvních 7 dílů to nemá a není to ani tím, že to je divadelní hra. Nápad s obracečem času je zajímavý, ale celé to je takové...nešťavnaté. Dávam 3 hvězdy hlavně za Malfoye a jeho syna.

18.02.2017 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

První polovina kniha byla skoro utrpení, musela jsem se opravdu nutit do čtení. Všechno hrozně zdlouhavé, zamotané, o ničem. Poslední třetina knihy už byla lepší. Zkusím ještě další knihy od autora, tak snad budou lepší.

16.02.2017 2 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tuhle knížku miluju.K Pýše a předsudku se často a ráda vracím. Celková podoba hlavní hrdinky, která má ráda humor a oponuje pravidlům (která by v té době měla mladá dívka dodržovat) byla skvělým tahem pro napsaní této knihy.
No a co si budeme vykládat, pan Darcy je sice trochu morous, ale neodolatelný.

10.02.2017 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Tak jo, tato.
Pri cteni knizky mi bylo stejne tezko, jako bych s nimi dychala vzduch s popilkem. Silny pribeh o preziti otce a syna, kde kazdy novy den predstavuje novou vyzvu a pokracujici cestu. Zvlastni zpusob, kterym je kniha psana, jen umocnuje depresivni dej. Po precteni si reknete, ze se nemate vubec spatne.

05.02.2017 5 z 5

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

No tak nějak nevím, co si o knize myslet...Možná, že název mi měl napovědět, ale i přesto jsem takhle nesympatickou, zlou a sobeckou hlavní hrdinku ani nečekala. Knihu jsem přečetla jen kvůli čtenářské výzvě. Jedna hvězda za postavu Jacka a Anny.

01.02.2017 1 z 5

Nejdříve jsem si přečetla knížku, u které jsem se občas smála tak, že jsem nemohla pokračovat ve čtení. Plno skvělých historek a příhod, které hlavní hrdina zažil po celý svůj život. Je to sice místy dost přehnané, ale právě proto mě asi kniha natolik zaujala a mohla jsem si u ní odpočinout. Film byl pro mě velkým zklamáním.

31.01.2017 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Skvělý pohled na život starých lidí trpících Alzheimerem. Hlavní postavu jsem si zamilovala již po prvních stránkách. Můžu jedině doporučit.

31.01.2017

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Tuto knihu jsem četla k maturitě. Žádná jiná knížka mě z nabídky tolik neoslovila, jako právě Fuksův Spalovač mrtvol. Kniha je skvěle napsaná a děj je byl přímo vybízející k nepřetžitému čtení. Trochu morbidní, ale za mě snad nejlepší kniha od českého autora. Miluju tuhle knihu!

31.01.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Myslím, že série s Joonou je skvělá. Hypnotizér patří asi do průměru celé série.

31.01.2017 4 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

jedním slovem: PERFEKTNÍ! :)

09.05.2012 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

ačkoli moc poezii nemusím, tak Kytice je pro mě opravdu úžasná kniha, pro mě je víc než Máj od Máchy, ale to je každého názor...Kytice je jedna z mých nejoblíbenějších knih obecně :)

09.05.2012 5 z 5