Lachpresak Lachpresak komentáře u knih

Minuty od války Minuty od války Milan Syruček

Výborná kniha faktu o událostech našich dějit, spousta nových, zatím nikde nepublikovatelných informací.

23.02.2021 4 z 5

Umění být zdráv Umění být zdráv Věra Keilová

Pro čtenáře objevující kouzlo celostní medicíny je kniha hodně přínosná, pokud už máte o tom něco načteno nenajdete zde zase tolik nového.

05.02.2021 3 z 5

Smekám před panem Šlachtou, že se nebál tak otevřené zpovědi a nebojí se jmenovat. Ten pocit bezmoci je v knize silně cítit. O jeho důvěryhodnosti vypovídá fakt, že byl x-krát nahlášen na GIBS a nikdy nebyl uznám vynným. Nejsilnějším zážitkem je prohlášení pana "byvalého premiéra" Nečase, že pa Šlachta položil vládu, bez kapky studu nebo sebereflexe, pokory, si dovoluje ještě útočit, neuvěřitelná osoba! Doporučuji určitě přečíst.

31.10.2020 5 z 5

Zapomenuté příběhy Zapomenuté příběhy Marian Kechlibar

Kniha je výtečně zpracována, jedná se soubor historických událostí, které by si zasloužily naši větší pozornost. Naprosto vyvážený poměr mezi fakty a samotným příběhem.

16.05.2020 5 z 5

Ponechme stranou, jestli toltécká civilizace a jejich učení je existovalo, ale i kdyby ne, tato kniha je inspirativní a vřele doporučuji.

09.04.2019 5 z 5

Koncept kontinua Koncept kontinua Jean Liedloff

Doporučuji všem nastávajícím rodičům a přeji vám, aby se vám zásady z této knihy podařilo aplikovat při výchově. Nebo si budete jako já říkat, jak by to bylo hezké, kdyby se vám to dařilo :)

09.04.2019 4 z 5

Celestinské proroctví Celestinské proroctví James Redfield

Kniha rozhodně mnohem lepší než filmové zpracování, děj je přehledný, kniha má vývoj a graduje. Jednoduše mě vtáhla do děje a bavila mě.

07.04.2019 5 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Pokud vás nezvedne z gauče tato kniha, tak už vám není pomoci :-)

07.04.2019 5 z 5

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Musím se přiznat, že nic objevného jsem v této knize nenašel, ale to je ovlivněno do jisté míry tím, že jsem podobných knih přečetl více.

01.04.2019 3 z 5

Pod znamením půlměsíce Pod znamením půlměsíce Luděk Frýbort

Poutavý "scifi" román o úpadku západní civilizace, bohužel k jeho naplnění může klidně dojít :-(

01.04.2019 5 z 5

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

Inspirativní kniha, která vás donutí zamyslet se nad svým životem.

Strážce nádrže Strážce nádrže Zdeněk Svěrák

Pan Svěrák opět nezklamal, jeho rukopis je mi příjemný, odpočinkové čtení.

16.03.2019 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Aktuální až z toho mrazí, zavedl bych to jako povinnou četbu.

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Úžasná kniha, která změní váš pohled na život stromů a zákonitosti přírody.