Kulhavá Kulhavá komentáře u knih

Zvonokosy Zvonokosy Gabriel Chevallier

Skvělé, odpočinkové humorné čtení. Četla jsem již kdysi dávno, nyní jsem se ke knize vrátila a bavím se ještě více. Tahle kniha v mé knihovně doslova zraje jako víno - čim více životních zkušeností mám, tim více se u této knihy bavím :-)

07.08.2015 5 z 5

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Úžasná kniha, myslela jsem si, že v této oblasti mne žádná kniha již nemůže překvapit,ale Sára opravdu překvapila a velmi mile a pozitivně překvapila. I já bych tuto knihu viděla jako povinnou četbu pro každého, pro každého s otevřenou myslí :-)

03.08.2015 5 z 5

Hollywoodské manželky Hollywoodské manželky Jackie Collins

Skvělé odpočinkové čtení. Knihy od této autorky jsou z 99% sázka na jistotu

20.07.2015 4 z 5

Žrebec Žrebec Jackie Collins

Odpočinkové letní čtení. žádná velká romantika :-)

20.07.2015 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem začala číst s nechutí - díky referencím od kolegyně jsem si n knihu udělala chybný názor, příběh mne ale chytil a vše jsem přečetla s chutí a nadšením. Odpočinkové čtení, která Vás nenutí mnoho přemýšlet :-)

16.07.2015 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Z počátku jsem měla problém se v příběhu orientovat, moc mne kniha na začátku ani nezaujala, příběh se ale rozvinul a já četla jedním dechem.

16.07.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Krásný, velmi smutný příběh. Skvěle napsáno. Filmové zpracování také velmi zdařilé.

16.07.2015 5 z 5

Trest života Trest života Joy Fielding

Skvělá kniha, kniha od Joy Fielding je pro mě vždy sázka na jistotu. Velmi smutný, ale bohužel velmi reálný příběh.

14.07.2015 5 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Skvělá kniha, z počátku jsem měla krapet problém se začíst, ale pak pro změnu zas od knihy odtrhnout :-) Opravdu skvělá kniha.

09.07.2015 5 z 5

Muž, žena a dítě Muž, žena a dítě Erich Segal

Krásná kniha, moc často se to nestává, ale tahle mě i rozplakala :-) Jen lituji, že nemá více stránek.

03.07.2015 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Skvělá kniha, chytne a nepustí :-) I filmové zpracování se mi líbilo, ale kniha je kniha.

24.06.2015 5 z 5

Živá strava – Mé nejlepší recepty Živá strava – Mé nejlepší recepty Věra Talandová

Toto je má třetí kuchařka raw stravy mám tedy s čím porovnat. Recepty jsou přehledné, rozdělené do kapitol, z ingrediencí dostupných, u téměř každého receptu je foto. Pro mne je rozhodně kuchařka přínosem.

19.06.2015 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Výborná, velmi smutná a silná kniha.

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Knihu jsem četla coby pubescent a opravdu velmi mě oslovila. Ráda se k ní opět vrátím.Doporučuji, stojí za přečtení.

18.06.2015 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Úžasná kniha, výborné napínavé čtení. Filmové zpracování není až tak špatné,ale kniha rozhodně vede :-)

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Skvělá kniha, velmi zajímavé čtení.

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Skvělá kniha, čtivá a hlavně velmi poučná. Mohu porovnat s knihou Moc podvědomí, tato je rozhodně čtivější. Ke knize se budu často vracet, stejně jako k Moci podvědomí :-) Pro mě rozhodně kniha, která by neměla chybět v žádné domácí knihovně, pomůže pochopit i otevřít mysl :-)

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Skvělá kniha, skvělý příběh a pro mě osobně velmi přínosné čtení nutící člověka přehodnotit vidění světa.

16.06.2015 5 z 5

Škola živé stravy - Vitariánství jako Cesta Škola živé stravy - Vitariánství jako Cesta Anna Hýžová

Recepty krásné, velmi oceňuji i použití dostupných ingrediencí. Zajímavé povídání. Jako začínající vitariánce mi kniha velmi pomohla, podle receptů tvořím stále a taková plněná raw čokoláda je prostě naprosto úžasná :-)

11.06.2015 5 z 5

Zdravě a syrově - změna je život a dobré jídlo radost Zdravě a syrově - změna je život a dobré jídlo radost Radmila Zrůstková

Skvělá kniha plná krásných receptů i s fotografiemi, jako začínající vitariánce mi hodně pomohla. I dospělou dceru, která měla o raw stravě určité pochybnosti tato kniha přesvědčila, že strava vitariánů je velmi chutná a na pohled krásná strava.

11.06.2015 5 z 5