KubaHanzelin KubaHanzelin komentáře u knih

Star Wars Skywalker útočí - Zúčtování na pašeráckém měsíci Star Wars Skywalker útočí - Zúčtování na pašeráckém měsíci Jason Aaron

Když se mi komiksová sbírka dostala do ruky tak jsem se bál, že neuvidíme Vadera, ale byl jsem nakonec příjemně překvapen, celkově dost pobavilo, jen by mě zajímalo, zda se jedná o canon příběhy nebo ne?

26.12.2018 4 z 5

Star Wars: Vader / Stíny a tajemství Star Wars: Vader / Stíny a tajemství Kieron Gillen

Další komiksy s Vaderem v ČR prosím!

26.12.2018 5 z 5

World of Warcraft: Kniha druhá World of Warcraft: Kniha druhá Walter Simonson

Kvalita zůstává jako u prvního dílu :)

26.12.2018 4 z 5

Světy a umění Blizzard Entertainment Světy a umění Blizzard Entertainment Chris Metzen

Nádhera!

25.11.2018 5 z 5

World of Warcraft: Kniha první World of Warcraft: Kniha první Walter Simonson

Ano, jsem dlouholetý fanoušek Warcraftu, ne nebylo to dokonalé, kresba mohla být určitě lepší, příběh určitě taky, takže slabší 4* každopádně Valeera a Broll jsou super vtipalci! :D

19.11.2018 4 z 5

Batman R.I.P. Batman R.I.P. Grant Morrison

Zur-en-arrh! Dosti zajímavý kousek:)

16.11.2018 4 z 5

Batman a syn Batman a syn Grant Morrison

Co byl sakra Klaun o půlnoci? proč?! Komiks by byl fajn i když tu máme toho fracka Damiana. Každopádně to nebyl úplny průšvih, ale ani žádný zázrak

15.11.2018 3 z 5

Batman & Robin: Batman znovuzrozený Batman & Robin: Batman znovuzrozený Grant Morrison

Robina fakt nemusím, jakoukoliv verzi, ale na jednu stranu bylo zajímavé se na Gotham podívat z trochu jiného pohledu, než z toho pohledu Bruce Waynea, kresba byla hezká a mile překvapili padouši, kteří nejsou tak "opotřebovaní"

14.11.2018 4 z 5

Batman: Temné vítězství: Kniha druhá Batman: Temné vítězství: Kniha druhá Jeph Loeb

Napínavé až do konce! Od prvního dílu jsem se s kresbou trochu pral, ale po několika stránkách jsem si zvyknul a příběh si opravdu užil

14.11.2018 5 z 5

Superman: Utajený počátek Superman: Utajený počátek Geoff Johns

Pro mě velmi příjemné překvapení, Superman je pro mě moc overpowered a nudný, ale tohle se četlo uplně samo! A i kresba byla fajn:)

10.11.2018 4 z 5

Batman: Můj Temný princ Batman: Můj Temný princ Enrico Marini

Marini je neskutečný borec, jeho kresba je neskutečná a příběh? Ten měl přenádherný noir nádech!
Fakt pecka, doufám, že se ještě někdy k Batmanovi vrátí

10.11.2018 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Také jako mnozí ostatní, jsem viděl prvně film a pak se až dostal ke knize, která byla nařachaná odkazy na 80's a stařičké i novější videohry, někdy mě ty až přespříliš dlouhatánské popisy nebavily, ale tak či tak jsem se parádně bavil! Tento kousek by měl mít v knihovničce každý správný geek!

06.10.2018 4 z 5

Zaklínač – komplet 8 knih Zaklínač – komplet 8 knih Andrzej Sapkowski

Jedna z nejlepších fantasy ság co existuje!

Batman: Konec hry Batman: Konec hry Scott Snyder

Opět překrásná kresba! Joker se tentokrát utrhl ze řetězu a nedokáže přestat, ale to vůbec nevadí! Parádní zábava, nemám co dál dodat.. snad jen HA!

Batman: Smrt rodiny Batman: Smrt rodiny Scott Snyder

Nádherná kresba, šíleně šílený Joker! tohle nemělo chybu:)

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Závěr trilogie byl rozhodně nejslabší..nemůžu si pomoct, ale mohla být tak 200 stran kratší.. přesto super čtení!

19.09.2018 4 z 5

Prokletí vran Prokletí vran Paul Tobin

Super jednohubka ze Zaklínačského světa, doufám, že vyjdou i další komiksy! :)

12.09.2018 5 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Stejně fantastické jako díl první! Těším se na završení trilogie

10.09.2018 5 z 5