Prokletí vran

Třetí komiksová kniha se zaklínačem Geraltem v hlavní roli. Vstupte do temně nesmlouvavého světa her a knih o zaklínači společně s Geraltem a Ciri. Tentokrát je děj zatáhne do surového příběhu o pomstě – v těchto krutých krajích na sebe smutná provinění z minulosti nikdy nenechají zapomenout a nic není tak, jak se zdá. Obsahuje uzavřený příběh z čísel 1–5 původní série vydavatelství Dark Horse Digital: Zaklínač: Prokletí vran....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/352433/zaklinac-prokleti-vran-tat-352433.jpg 4.2147

Zaklínač - grafický román 3.

Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew

The Witcher: Curse of Crows, 2017

Kniha Prokletí vran

Vivien-ravenhil
10.10.2019

Tento díl se mi líbil o něco méně než Skleněný dům a o něco více než Liščí děti. Kresba dle mého názoru opět výborná se typickou atmosférou, tentokrát se zde navíc setkáváme s oblíbenými hrdinkami Ciri a Yennefer. Hořkosladký příběh který poukazující na to, čeho jsou lidé v krajní nouzi schopni.

MCGinger
04.10.2019

A mně se to líbilo. :)

postoran-CZ
22.04.2019

Bohužel pro mne nejslabší díl z komiksové série. Queriovi kresby z předešlých dvou dílech mi přišli lepší. Možná to bylo i tím, že Geralt byl vykreslen podle třetí hry - s vousy. Příběhově mne to taky moc nenadchlo. Občas to dějově skákalo jak kamzík v Tatrách, aby se to na následujících stránkách zase zbytečně táhlo. Je to škoda, přitom z toho Sapkowského universa se dá vytěžit více. Suma sumárum bych dal 3.5 hvězdičky, ale půlky nejdou. Takže zaokrouhleně 4.

Harry_
14.04.2019

Kresba se mi líbila zase o něco více, než v předešlých knihách. Děj je naopak méně originální, protože znalci jistě poznají recyklaci první povídky Zaklínač. Na druhou stranu je příběh dále rozvíjen a konečně se dočkáme Ciri a Yennefer.

Kate18
12.04.2019

Geralt z Rivie a Ciri se tentokrat za praci vydaji do Novigradu. Opet skvele graficky zpracovany a napinavy pribeh.

silvara
07.02.2019

Se Zaklínačem mám trošku problém. Jakmile to není dílo inspirované původní povídkou/románem od Sapkowskiho, tak se autoři utrhnou ze řetězu. A pak to dopadne nějak takhle. Děj byl dost prapodivně poslepovaný - doopravdy si někdo myslí, že zaklínači jsou vítáni na každém kroku a že obden zabíjí příšery? Vážně?
Na druhou stranu vizuální stránka byla doopravdy nádherná a (aspoň pro mě) zachraňovala pokulhávající děj.

NerZhul
11.01.2019

Komiks mě velmi nadchl, chvílemi jsem nechtěl číst dál abych oddálil konec ale přesto nešlo přestat, komiks krásně ukazuje čeho jsou lidé schopni když jsou na hranici možností a stávají se z nich tak nestvůry v lidské kůži. Za mě jen o kousek lepší než Skleněný dům a k druhému dílu jsem se vyjádřil v komentářích pod ním :)

Wojta777
03.01.2019

Minulé dva komiksy se zaklínačem jsem miloval, ale jaksi tento díl není tak dobrý. Komiks má výborné postavy, skvělou kresbu a originální děj. A právě v ději je problém. Sice je děj originální, ale chybí mu určitý spád. Prakticky v komiksu se nic nestane. Dle mne by komiks měl mít alespoň ještě dva sešity, aby to prohloubilo děj. Jinak skvěle kreslené rychlé čtení s Geraltem a Ciri. Dávám 3,5 zaklínačských hvězdiček.