Batman a syn

Pod překvapivou novou kapitolou ze života gothamského Temného rytíře jsou podepsány tři komiksové legendy – scénárista Grant Morrison, výtvarník Andy Kubert a inker Jesse Delperdang. Talia, dcera Batmanova dávného protivníka Ra's al Ghula, se kterou kdysi Batman strávil jednu noc, mu představí svého syna Damiana a tvrdí mu, že je otcem. Talia chce, aby si nyní Batman vzal chlapce k sobě a vychoval ho. Batman souhlasí, netuší ale, k čemu se zavázal. Chlapec, jenž dosud vyrůstal v brutálním prostředí Ligy asasínů, si dělá, co chce. Svou agresi obrací nejen vůči svému otci, ale i vůči Timu Drakeovi, nedávno adoptovanému dědici Bruce Waynea a Alfrédovi, Wayneovu věrnému komorníkovi. Je Damian skutečně jen nevychovaný kluk, který se chce vyrovnat svému otci nebo je za vším tajný Taliin plán jak definitivně zlikvidovat Batmana? V podání mistrů žánru, Morrisona a Kuberta, je BATMAN A SYN jedním z nejpoutavějších příběhů batmanovské řady. Součástí tohoto souhrnného vydání je i samostatná novela „Klaun o půlnoci“ doprovázená temnými ilustracemi Johna Van Fleeta....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127725/batman-a-syn-1im-127725.jpg 3.445

Batman and Son (2007)

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, BB art

Andresito
25.10.2012

Nějak mi nedochází, proč u nás vycházejí komiksy, ke kterým si zpětně musíte dohledávat informace, abyste se zorientovali v ději. A hlavně, to, na co jsem se nejvíc těšil, průběh vztahu Bruce a Damiena, je tu totálně odfláknuto na pár stranách. A přitom se v jejich vzájemné konfrontaci skrýval takový potenciál. Ještě že je v knize skvělý Klaun o půlnoci, jinak bych asi vážně chtěl zpátky peníze.

Yoshitsune
21.09.2012

Jediný problém tohohle jinak dokonalého komiksu , je psaná verze Klaun o půlnoci který kazí celý dojem ze čtení , ale dávat tomuhle jinak dokonalému komiksu míň jak než pět hvězd bohužel nemůžu .

DC Comics Batman komiksy superhrdinové

Autoři knihy