Kristynka7 Kristynka7 komentáře u knih

Přijměte své vnitřní dítě Přijměte své vnitřní dítě Gabriela Bunz-Schlösser

Knížka velmi pěkně provází po krajině dětí a prakticky ukazuje, jak si vytvořit vztah s tim našim vnitřním.

23.05.2020 5 z 5

Jak být šťastný od 9 do 5 Jak být šťastný od 9 do 5 Alexander Kjerulf

Jednoduše shrnuje principy toho, co dělat pro štěstí v práci a obecně v životě. Velmi dobře se čte.

28.01.2020 3 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Inspirativni pribeh obohaceny o principy smysluplneho zivota, ktere muze kazdy zaradit do sveho zivota

30.08.2019 3 z 5

Radikální otevřenost Radikální otevřenost Kim Scott

Kniha obsahuje zakladni principy, jak tvorit kulturu ve firme a jak jit prikladem. Oslovili me osobni pribehy autorky a jak se s nich poucila.

04.08.2019 3 z 5

Sokrates Sokrates Dan Millman

Uzasna kniha popisujici strhujici zivotni pribeh. Ctenare naprosto vtahne do deje. Mnohdy me donutila zamyslet se nad poskytovanymi moudry.

09.05.2019 5 z 5

Čtyři pilíře smyslu života Čtyři pilíře smyslu života Dan Millman

jednoduché principy, jak se v životě neztratit a objevit opravdový smysl pro sebe

07.04.2019 2 z 5

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

Užasná kniha na uvědomění, jak najít ve svět životě vyšší smysl a naprosto žít v budoucnosti!

19.01.2019 5 z 5

Já a ty: O zdravých vztazích mezi lidmi Já a ty: O zdravých vztazích mezi lidmi Jaro Křivohlavý

Porozumeni vztahum

25.12.2018 3 z 5

Santiago de Compostela Santiago de Compostela Ondřej Šebesta

Stručný popis cesty, bez emocí. Skvělý popis na konci, co si s sebou zabalit a na co se připravit

30.07.2018 3 z 5

Válka umění Válka umění Steven Pressfield

velmi hezky popsáno, jak překonat odpor, který prožívá každý člověk a následně se dostat do flow.

12.06.2018 4 z 5

Pohádka o ztracené krajině Pohádka o ztracené krajině Radvan Bahbouh

líbí se mi, že knížka může být určena jak pro děti, tak pro dospělé

12.06.2018 5 z 5

Triumf Triumf Peter Sasín

Super inspirace. Popsane principy spokojeneho zivota

02.06.2018 3 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Hodnotne myslenky

17.05.2018 5 z 5

Zakázaná učebnice koučování Zakázaná učebnice koučování Magdalena Vokáčová

Kniha se mi velmi líbila, byla pojatá osobitým stylem a dala mi možnost nahlédnout do více pohledů na kurz koučinku.

25.03.2018 5 z 5

Odhalené emoce Odhalené emoce Paul Ekman

Skvělá knížka. Poslouží k tomu si uvědomit, jak se můžeme naučit ovládat svoje emoce. Podložena příběhy ze života.

03.03.2018 5 z 5