Pohádka o ztracené krajině

od:


KoupitKoupit eknihu

Proč využíváme jen malou část našich schopností a kapacit? Jak ovládnout zákonitosti, kterými se řídí kolísání naší energie, výkonnosti a spokojenosti? Těmito otázkami se zabývá psychologie koučování, která je v této knize představena nejdůležitějšími poznatky a na ně navazujícími cvičeními. Cesta za nalezením vlastního potenciálu a větší spokojenosti je zároveň ilustrována pohádkou, v níž můžeme znovu objevit nejen tyto poznatky, ale i sebe samotné....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/50960/pohadka-o-ztracene-krajine-50960.jpg 4.438
Žánr:
Literatura naučná
Vydáno:, Qed Group
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Přidat komentář
Jolina
23. července

Na knihu jsem dostala doporučení na jenom školení. Myslím, že pro začátečníka v koučování či mentorinku může být tato kniha velmi přínosná. Já oceňuji odkazy na další zdroje, ale také některé z podnětů do života, které pro mě byly nové. Ale očekávala bych podrobnější vhled do problematiky, více osobních tipů a inspirací.

Kristynka7
12. června

líbí se mi, že knížka může být určena jak pro děti, tak pro dospělé

Maichalka
06. ledna

Pro mne velmi inspirativní kniha...palec nahoru a myslím, že je to skvělá kniha na cestu osobního rozvoje....

SuperSojka
05.11.2017

Knihu jsem dostala darem, samotnou by mě nikdy nenapadlo si ji pořídit. Ale je to kniha rozhodně inspirativní a autor je bezesporu zajimavou osobností už jen šíří svého profesního záběru.

katka_dv
08.09.2017

Čtivě napsaná knížka s krásným příběhem na závěr + kdo potřebuje, tipy na další literaturu.
Do plného počtu hvězdiček mi zde ale chybělo něco, co však neumím přesně vydefinovat - řekla bych, že je to částečně tím, že kniha trochu působí jako učebnice, kdy pod nadpisem autor vysvětluje daný pojem.
Občas se mi stalo, že jsem si najednou uvědomila, že vlastně ani nevím, o čem čtu, ale na druhou stranu musím uznat, že autor přesně odhadl, jak mají být jednotlivé kapitoly dlouhé, protože se mi to vždy stalo až u posledních vět jednotlivých kapitol.

moncakovinka
22.08.2017

Uch. Mrzí mě, že budu první negativní komentář u této knihy, ale nedá se nic dělat. Ke knize jsem se dostala přes odkazy v jiné knize podobného tématu, bohužel mě zklamala. Možná jsem už přečetla hodně takových knih, možná jsem na ni jen nebyla naladěná, možná... Přínos vidím v odkázání zase na další knihy, ale tím to pro mě bohužel skončilo.

Lusi7
07.09.2016

Jedna z nejvíce inspirativních knih, co jsem kdy četla.

veruru
10.09.2015

Pro toho, kdo nad svým jednáním a vnímáním světa kolem přemýšlí, je to přínosná kniha - snad i "příručka".

kamibe
01.08.2015

Jedna z opravdu překrásných knih. Velmi ráda ji beru do rukou znovu a znovu. Je totiž krásná sama o sobě - vázaná s přebalem. Je to už čtvrté vydání a bylo docela obtížné ji sehnat.
Mnohokrát jsme se s kolegyní inspirovaly Bahbouhovými články při přípravě lekcí pro učitele. Velmi doporučuji číst právě učitelům a každému, kdo potřebuje (nebo má tendence) někdy někoho něco učit.
A Pohádka o ztracené krajině v závěru knihy je příběh, který by měl každý dospělý přečíst a nechat se jím inspirovat.

Paigik
11.05.2014

Neuvěřitelně čtivá a praktická :) Závěrečný příběh také moc hezký.

Autor a jeho další knihy

Radvan Bahbouh

Radvan Bahbouh
česká, 1970

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených3x
v Přečtených66x
v Čtenářské výzvě5x
v Doporučených5x
v Knihotéce18x
v Chystám se číst35x
v Chci si koupit8x