Jak být šťastný od 9 do 5

Jak být šťastný od 9 do 5 https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320951/bmid_jak-byt-stastny-od-9-do-5-BJd-320951.jpg 4 3 2

Pro mnohé z nás je pracovní život příliš náročný, stresující a nijak nás netěší. Něco by se s tím mělo udělat! Pojďme to změnit. Zažívat v práci štěstí není žádný luxus – je to základ! Lidé už dávno přišli na to, že když milují svou práci, jsou mnohem produktivnější, výkonnější, kreativnější a mají větší motivaci. Také jejich soukromý život je najednou šťastnější. Je také jisté, že šťastné firmy, plné šťastných zaměstnanců, jsou efektivnější, úspěšnější a dosahují větších zisků než jejich „nešťastní“ konkurenti. Ať už jste zaměstnanec nebo manažer, nováček nebo pracovní veterán, ať už pracujete v malé firmě, velké korporaci nebo ve veřejném sektoru, tato kniha vás chce naučit, jak být v práci šťastnější.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Lukáš a syn (Barrister & Principal)

Happy hour is 9 to 5

Guepp
19.11.2020 3 z 5

Kniha je plna pozitivní atmosférou. Jednoduše a věcně napsaná. Nečekejte žádné velké a převratné myšlenky, ale o tom to pravě vůbec není. Kniha se snaží říct, že štěstí je o našem nastavení a je to proces, na kterém se musí neustále pracovat. Doporučuji, pokud s podobnou literaturou začínáte. Najdete zde i plno odkazů na inspirující knihy a osobnosti.

Kristynka7
28.01.2020 3 z 5

Jednoduše shrnuje principy toho, co dělat pro štěstí v práci a obecně v životě. Velmi dobře se čte.

Autorovy knížky

2016  73%Jak být šťastný od 9 do 5