kristyna2349 kristyna2349 komentáře u knih

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Předchozí sérii jsem zatím nečetla, ale tato kniha mě příliš nezaujala. Asi jsem čekalo trochu víc. Taky mi vadila ta kouzla, to byl pro mě rušivý element.

06.08.2015 3 z 5

Zvěrolékař a spol. Zvěrolékař a spol. Luke Gamble

Příjemná knížka, dobře se mi četla. Velmi zajímavé bylo, jak popisoval boj se slintavkou. Určitě si pořídím i "Zvěrolékař v divočině".

14.07.2015 4 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Četla jsem několikrát. Pro mě je to skvěle napsáno. Při popisu hledání nových zaměstnání si člověk prostě říká, že "kdokoli může dělat cokoli". A Morová rána se nejlépe čte, když má člověk nějakou tu "rýmičku". Poslední část Dusím se ve vlastní šťávě je taková "třešnička na dortu".

21.05.2015 5 z 5

Večeře v ráji Večeře v ráji Ben Bennett

Mám ji stále rozečtenou, dostala jsem se někam za polovinu a nějak se nemůžu posunout dál. Asi jsem čekala něco trochu jiného a jsem spíše zklamaná. Děj se hrozně vleče a hlavní hrdina mě totálně unudil.

21.05.2015 2 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Četla jsem ji asi jako třetí v pořadí od Nesba a moc se mi nelíbila. Řekla bych, že detektivky, které vyšly později jsou lepší. Zdají se mi víc napínavé.

16.03.2015 3 z 5

Magnolie z Masters Magnolie z Masters Jaroslav Kuťák

Řekla bych, že tato je zatím nejslabší z této golfové série detektivek. Přišla mi zbytečně překombinovaná. Předchozí knížky jsem přečetla s chutí, tuto jsem dočetla ze setrvačnosti.

11.03.2015 1 z 5

Jak se dostat z Anglie do Żywce a zase zpátky Jak se dostat z Anglie do Żywce a zase zpátky Hana Parkánová-Whitton

Příjemné čtení z prostředí anglického venkova. Je to spíše oddechovka, někoho může nudit.

11.03.2015 4 z 5

S kým mě bavil svět S kým mě bavil svět Marie Poledňáková

Koupila jsem jako dárek k vánocům pro tatínka a ještě během vánoc jsem přečetla. Běžně životopisné knihy nečtu, ale tato se mi velmi líbila. Rozhodně to v životě neměla jednoduché. Pro mě velmi čtivá kniha.

11.03.2015 4 z 5

Robin Druhý a jeho rodina Robin Druhý a jeho rodina Zdena Frýbová

Moje nejoblíbenější "oddechovka". Možná působí trochu naivně, ale já se k ní ráda vracím.

10.03.2015 5 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Příjemná detektivka z anglického venkova s trochou anglického humoru, místy černého.

10.03.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Trošku zklamání, více se mi líbila předchozí knížka "S hlavou v oblacích".

09.03.2015 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Příjemná oddechová knížka, přečteno na jeden zátah.

09.03.2015 4 z 5