kopretina001 kopretina001 komentáře u knih

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Pokud čekáte stejnou vášeň, napětí a jiskření, které bylo mezi Keirou a Lachlanem v předešlých dílech, tak tady už bohužel není... Tento díl byl takovy suchý...., honem tam něco napsat a konec... Ale zase jsme se dozvěděli, proč to bylo tak, jak to bylo, takže taky dobrý. Ale určitě sérii doporučuji, už pro to originální téma.

28.06.2021 3 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Úžasná..., nejlepší knížka, co jsem od autorek četla. Moc pěkný příběh, byl v něm humor, láska, vášeň i slzy.

28.06.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Za mě bohužel nejhorší díl série a určitě nejhorší knížka co jsem od Elle četla. Takové nezáživné to bylo, bez jiskry a vtipu.

23.06.2021 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Skvělé, stejně jako první díl. Přečteno jedním dechem. Takových knih víc! Jen mě mrzí, že jsem nevydržela a nekoupila si až všechny tři díly naráz. To čekání je nekonečný!!

13.04.2021 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Taková jednohubka na jeden večer. Je to určitě nejslabší knížka, co jsem od Elle četla. Pro mě trochu zklamání, a to jsem se tak těšila.

22.08.2020 3 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Dlouho jsem se rozmýšlela mezi 3 a 4*, nejvíc by mi asi pasovalo 3,5*, ale půlky tu bohužel nejsou. Byla jsem na tu knížku děsně natěšená, ale za mě lehce zklamání. Ale co jsem zatím četla od autorky, bylo super.

06.05.2019 4 z 5

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

Dlouho jsem přemýšlela, kolik * dát. Nakonec jsem dala jen 3*. Tento díl byl takový, podle mě už trochu natahovaný a bylo tam až moc násilí v jakýchkoli podobách. A ten konec, hledala jsem jestli mi tam nějaké stránky ještě nechybí. Když už tady nevydají další díly, mohli to aspoň trochu "zakulatit".

15.08.2018 3 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Jestli to mělo být Padesát odstínů šedi v bledě modré, tak za mě ta modrá byla hodně vybledlá.
Přečetla jsem celou sérii, ale nevím, jestli se k ní ještě někdy vrátím.

30.07.2018 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Skvělé uzavření celé série z pohledu samotného pana Greye.

14.07.2018 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Opět úžasné, skvělé čtení. Doufám, že bude brzy pokračování, už teď se moc těším.

21.04.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Přečetla jsem celou sérii a byla úžasná. Zasmála jsem se, pobrečela si, pěkné čtení. Určitě doporučuji. Tenhle díl se mi líbil nejvíc. Nevím, jestli jen tím, že byl první...

31.03.2018 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Adele Ashworth

pěkné čtení, jako vše od této autorky

15.03.2018 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Knihu jsem četla dřív, než jsem viděla film a je skvělá. určitě lepší než film. Vřele doporučuji.

06.02.2018 5 z 5