Koko1 Koko1 komentáře u knih

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Kniha má velmi zajímavé téma. Pojaté ale poněkud kostrbatě. Popisuje ,,alternativni,, životy hlavni hrdinky, ale jako čtenář cítím, že by mohly být mnohem košatější, propracovanější. Závěr je plný mouder a takový umělý. Nicméně i tak se kniha čte pomerne dobře. Avšak s touto tématikou se mi více libila kniha Život po životě

17.11.2022 3 z 5

Morganův úděl Morganův úděl Colleen McCullough

Skvěle napsaný příběh na pozadí historických událostí.

12.06.2019 5 z 5

Jedovatá slova Jedovatá slova Patricia Evans

Komentar od Milena 1967 je naprosto presny, plne s nim souhlasim!

11.12.2018 5 z 5

Knížka mě doslova dojala. Milé a moudré povídání dědečka s vnukem propojuje plynule vzpomínky, fantazii i realitu stáří.

19.08.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Skvělé! Silný lidský příběh na pozadí dějin. O tom jak jednotlivá rozhodnutí mívají zásadní vliv na běh života.

25.07.2018

Potíže s empatií Potíže s empatií Gavin Extence

Příběh se mi líbil, i když to nebyla kniha, která by mě zasáhla na dlouho po přečtení. Styl psaní je jednoduše přímočarý. Dobře se to četlo.

11.07.2018 4 z 5

Na ráj zapomeň Na ráj zapomeň Tasmina Perry

Tato kniha mně přišla jako telenovela. Když pár stránek vynecháte v podstatě o nic nepřijdete. Téměř všechny charaktery hrdinů jsou si dost podobný: mladý,bohatý,posedlý sexem,drogami,alkoholem a intrikami. A pokud je tam někdo,kdo se vymyká tak ho zase stíhají rány osudu jedna za druhou.
Klidně stačí když si přečtete první a poslední 4 kapitoly a z dějové linie o nic nepřijdete.

21.06.2018 1 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Velice čtivé a poutavé téma knihy. Ráchel vypráví svůj příběh bez přecitlivělosti, ale o to silněji působí.
Miluji tyhle příběhy lidských osudů na historických podkladech.

28.05.2018 5 z 5

Ostrov lásky Ostrov lásky Christopher Moore

Vtipná oddychovka

06.04.2018 4 z 5

První konec První konec Lauren James

Kniha má poutavé dějové téma, dobře se čte a nechce se vám přestat. V duchu příběhu jsem čekala i zajímavou pointu, ta ale nepřišla a urychlený zmatený závěr tím pro mne pokazil celý dojem z knihy.

06.04.2018 3 z 5

Príbeh Edgara Sawtella Príbeh Edgara Sawtella David Wroblewski

Toto je příběh, který vám zůstane navždy v hlavě. Krásný a děsivý zároveň.

06.04.2018 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Knihy od F.Backmana nečtu, ale doslova hltám a po přečtení nemohu hned vzít jinou knihu, protože Backmanův příběh mám pořád v hlavě. Ani Medvědín nebyl vyjímkou.
Obyčejné malé městečko, obyčejní lidé, ale velká osobní dramata. Ohromně mě bavilo sledovat, jak která postava řeší zrovna ta svá. Zde není malých postav, je to přehlídka charakterů. Nutí vás přemýšlet a ptát se jak bych se zachovala já?
Od začátku do konce skvělé.

06.04.2018 5 z 5