Jedovatá slova

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pokud vy nebo někdo, koho znáte, odpoví na jednu nebo více následujících otázek „ano“, doporučuji vám přečíst si tuto knihu: * Je na vás partner naštvaný nebo rozčilený několikrát týdně? * Popírá, že by byl naštvaný, když očividně je? * Snažíte se někdy partnerovi vysvětlit své pocity nepochopení, bolesti a duševního stresu, ale po tomto rozhovoru máte dojem, že jste stejně nic nevyřešili? * Cítíte se často zmatená a zdeptaná jeho odpověďmi, jako by každý z vás mluvil jiným jazykem? Téměř každý už slyšel o někom nebo zná někoho, kdo žije ve verbálně urážlivém vztahu – pokud v něm dokonce sám není. V této knize najdete potvrzení a pochopení toho, že chyba není ve vás, a také povzbuzení, když se rozhodnete pro změnu. Autorka Patricia Evans vás naučí na ponižující a arogantní věty odpovídat tak, abyste měla šanci získat ve vztahu rovnoprávné postavení a nalezla ztracené sebevědomí, a také vás naučí pochopit myšlení partnera. Autorka mimo jiné zkoumá škodlivé vlivy verbálního násilí na děti a rodinu a nabízí užitečný náhled a doporučení nejen pro vás, ale také pro terapeuty, kteří lidem, jako jste vy, pomáhají....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306628/big_jedovata-slova-TpK-306628.jpg 4.25
Žánr:
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Computer Press (CP Books)
Originální název:

The Verbally Abusive Relationship, 1992


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jedovatá slova

Koko1
11.12.2018

Komentar od Milena 1967 je naprosto presny, plne s nim souhlasim!

Milena1967
24.02.2018

Doporučuji přečíst všem ženám, které nevědí, co se vlastně ve vztahu děje, snaží se,aby byl pěkný, aby bylo vše v pořádku, nechtějí se hádat ani vyvolávat konflikty.
Nechápou, proč se partner chová urážlivě, proč si vždy připadáte po každé hádce jako neinteligentní blbka, přemýšlíte, jestli jste opravdu řekla určitou větu, když partner vám tvrdí, že jste řekla něco jiného, vše co řeknete je blbost a každý váš názor je špatný.
Autorka píše o ženách, které se neuměly bránit, všechny tyto urážky trpně snášely. Asi záleží na povaze ženy, ale fakt tam nebyla ani jedna, která by se tomu stavěla od začátku aspoň tím, že se bude s chlapem po každém takovém napadení hádat.
Vřele doporučuji, úlevu vám kniha poskytne aspoň v tom, že konečně budete umět pojmenovat, co se vlastně doma děje. Jak se pak člověk rozhodne dál, je na něm.